Spaľovňa Skalica

Quoted post


Hosť

#87 Re: Ovce

2014-06-03 17:48

#9: Vlk - Ovce

Ak keby som bol ovca zo 6 nohami, v Skalici chcem žiť a vychovávať svoje deti- taký humus chemický neprí tam kde žijú ľudia, nech by to zarábalo mld. EUR-milý /milá/ zástanca spalovne...

Replies


Hosť

#88 Re: Re: Ovce

2014-06-03 18:03:16

#87: - Re: Ovce

a ešte jedna vec-nemám nič proti primátorovi, naopak Skalicu vybudoval a je z nej krásne mesto a každý môj priateľ či známy keď sem príde tak ju obdivuje a Ja som hrdý na to, že som Skaličan a že máme také krásne mesto s prosperujúcim primyslom INA,Grafobal,Protherm atď....,ale tu už nejde o "fazuľky"....pretože  načo riskovať... , ak by sa časom zistilo ,že táto spalovňa a im podobné poškodzuje prostredie a tým aj zdravie ľudí , už bude neskoro- preto je mi ľúto,ale pri všetkej úcte k primátorovi (ak je zástanca spalovne)- také zariadenie nemá čo v Skalici robiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! naozaj ak by taká spalovňa vyriešila aj nezamestnanosť v celej SR... zdravie nás a naších detí je NA PRVOM MIESTE!!!! a všetky technické podkaldy ,merania apod. sú hlúposti zvlášť ak je to mašina z Číny