Petícia na zrušenie nástrojov psychiatrie na územi SR

Quoted post

ste sekta

#14

2014-05-20 06:39

Scientológia v prvom rade aktívne porušuje ľudské práva sama (vid http://www.spaink.net/cos/mpoulter/worst.html) , klame, zavádza, manipuluje.

Petícia má v názve "zrušenie nástrojov psychiatrie na územi SR" čo asi málokto "kto racionálne uvažuje" podporí, lebo je to blbosť. Ak by dochádzalo k nejakému porušovaniu niečoho na území SR (sranda že CCHR si nedala prácu doložiť ANI JEDEN JEDINÝ takýto prípad na Slovensku), bolo byt treba riešiť porušovanie ľudských práv a lekárskej etiky a platných zákonov, správnym adresátom by bol Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.

Toto je len taký scientologický výkrik do tmy, ktorý slúži akurát tak na zisťovanie toho, koľko majú priaznivcov. Tak teraz neviem, je 118 za celé Slovensko priveľa či primálo? ;)

Replies

SM

#15 Re:

2014-05-20 18:23:26

#14: ste sekta -  

Pane, Vaše útoky sú nenávistné a zavádzajúce. Je pravda, že Medzinárodnú komisiu za ľudské práva založil psychiater Thomas Szasz http://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_Szasz a Scientologická cirkev v roku 1969 z dôvodu porušovania ľudských práv psychiatriou. U nás na Slovensku, tak ako aj v iných krajinách sveta sú hlásené a zaznamenávané porušovania práv a násilné činy na poškodených prípadoch, ktoré sú zarchivované. Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou už bol poslaný podnet na prešetrenie tejto oblasti ako aj Ministerstvu zdravotníca SR a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky. Taktiež na Slovensku prebieha sporadicky výstava Psychiatria - pomoc alebo hrozba, kde sa môžu občania dozvedieť o vývoji psychiatrie od jej začiatku až po súčasnosť. To, že v tejto oblasti sú porušované ľudské práva je už dosť zrejmé ľuďom, ktorí sa s ňou osobne stretli. Bohužiaľ týchto ľudí je už dosť na to, aby zostali voči tomu ľahostní. Ak máte Vy inú skúsenosť je to v poriadku. Vaša pravda je Vaša a máte na ňu plné právo.    

V

#20 Re:

2014-05-23 19:30:14

#14: ste sekta -

vazeny pane.

mne stacilo pozriet toto

http://denikreferendum.cz/clanek/18010-farmacie-jakoby-na-zdravi-nezalezelo

Nie je to ziadny podvrh, je to rozprava cloveka, ktory uci farmaceutocke firmy ako robit "legalnu" pracu na ukor nasho a tym myslim aj Vasho (tvojho) zdravia. Apropo, ak spoznas cloveka, ktory uziva rozne "medikamenty", sam mozno zistis, aky je cely emocne nevyrovnany.


Hosť

#23 Re:

2014-06-05 13:28:13

#14: ste sekta -

Si psychiater? :-))


Hosť

#146 Re:

2018-11-17 12:27:10
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook