Petícia za obnovu vyhorenej budovy Skladu soli NKP Solivar

Quoted post

Ľuba Kráľová

#18 Osvetlenie pána Halušku

2014-03-31 20:16

Ja som si najprv myslela,že pán Haluška si robí srandu. Veď on dokonca žiada vopred konzultovať výber a umiestnenie svietidiel... No viete, my tu riešime a podpisujeme to, aby sa do 15. júna 2015 stihli vyčerpať všetky získané prostriedky a zrekonštruoval Sklad soli, aby sa už nenaťahovali výberové konania a verejné obstarávania, aby sa objekt konečne zastrešil... a Vy,pán Haluška, dokonca požadujete výber svietidiel... a od koho to požadujete? My požadujeme od ministra kultúry len to, aby už koneečne dohliadol na to, že všetko prebehne tak, aby sa Sklad soli stihol zrekonštruovať do posledného možnjého termínu, ktorý je ešte k dispozícii, teda do polovice júna 2015. Naše podpisy majú byť tou váhou, ktorá zvýrazní náš záujem na dokončení rekonštrukcie Skladu soli. Nič viac a nič menej. Zo strany štátu ten záujem doteraz viditeľný veľmi nebol.

Replies

Ján Haluška

#37 Re: Ľuba Kráľová - Osvetlenie pána Halušku

2014-05-08 08:08:19

#18: Ľuba Kráľová - Osvetlenie pána Halušku

Ľuba Kráľová - ja si nikdy nerobím srandu. Ja som petíciu podpísal a som za rekonštrukciu. Nie je nič pohoršujúce, ak vopred žiadam konzultovať osvetlenie. Vaša reakcia je neprimeraná vzhľadom na to, že dobre chcem pre vás a aj pre  všetkých.