Občania žiadajú zníženie poslaneckého platu na minimálnu mzdu

Quoted post

Sisi

#259

2014-02-27 11:49

bolo by už načase, niečo s tým robiť,poslanci berú tri aj viac plných platov, sedia na desiatich stoličkách a pre ľudí nerobia vôbec nič. Mali by skúsiť, ako sa žije z dôchodku 240 €, aspoň 1 mesiac. Potom by zistili, prečo sa ľudia radikalizujú. Niekomu sa rozdávajú byty zadarmo, ktoré za rok zničia, druhý si ho musí buď kúpiť, alebo platiť vysoké nájomné. Som všetkými deiatimi za. Stačí , ak raz exekútor zablokuje účet, a človek je odpísaný. POotom nieže človek môže platiť, ale akurát mu rastú ďalšie dlhy. Myslím si, že sa touto petíciou síce nič nevyrieši, ale treba do nich neustále rýpať, aby sa už konečne zobudili. Akosi zabudli, že my ich platíme, oni sú tu pre nás, a nie my pre nich a ich plné vrecká na prasknutie, aby z nás robili pokusné králiky, koľko toho vydržíme , a oni si žijú ako prasce v žite, svoje rodiny majú zabezpečené na iks generácií dopredu. Žiadny z nich sa tam nehrabe preto, aby niečo dobré urobil pre ľudí, ale len preto aby sa poriadne nabalil .

Replies


Hosť

#272 Re:

2014-05-27 05:52:21

#259: Sisi -

Presne tak ! Deväť rokov sa neviem domôcť súdnou cestou svojho honoráru za vykonanú a odporcom aj použitú prácu. Dostala som sa druhotnej platobnej neschopnosti. Žiadala som súd o odklad exekúcií, kým sám nerozhodne o mojej, nie malej pohľadávke. Niekoľko násobne vyššej ako bola moja povinnosť voči štátu. Dostala som odpoveď, že moje dlžoby na odvodoch s tým NESÚVISIA!!!. Ja neviem odkiaľ iní berú v tomto štáte peniaze. Ja som si ich schopná zabezpečiť iba prácou! Ak má niekto nevyplatí a moju prácu zneužije k svojmu obohateniu, tak neviem odkiaľ mám zobrať a splniť si svoju povinnosť voči štátu!! Poslanci nepracujú... súdy majú na rozhodovanie čas ... a Ty občan za tú nečinnosť plať, lebo ... Som odpísaná už dávno. Odpísal má môj štát, ktorý by ma mal chrániť.