"Vedenie komory - zachráňte komoru, odstúpte, nekandidujte"

Quoted post


Hosť

#15

2014-01-16 19:12

Podla mna ani neviete za co sa podpisujete. Ziadate aby nekandidovala Rada Komory. Velebite pani Levyovu. A to ze sucasna rada je identicka a cele roky vlady pani Levyovej mala ona prave tuto radu, to vam nie je divne ? Tak s kym pani Levyova spolupracovala? Koho mala v rade? Cele roky presne tych istych ludi proti ktorym je dnes mierena tato peticia. Takze asi ani pani Levyova nebola na spravnom mieste ked si cele roky vychadzala s tymito ludmi.
V jednom bode je vyvodenie osobnej zodpovednosti za spackany projekt sustavneho vzdelavania. Nuz, trafena hus zagagala ? Len aby sa tato peticia neobratila prave proti pani Levyovej, pretoze nie nahodou prave za jej ery bol spusteny a spackany tento projekt?... Ci sa mylim ?

Replies


Hosť

#16 Re: koho, to tá Lévyová mala v rade?

2014-01-16 21:19:32

#15: -

tých, ktorých zvolili delegáti snemu zo svojich regiónov.  Či sa Ti to páči, prípadnme nepáči Lévyová si spolupracovníkov nevybrala, boli zvolení. Prečo boli zvolení? Lebo kandidovali by donekonečna a pasovali sa medzi elitu medzi sestrami. Prečo by kandidovali donekonečna? Lebo asi im bolo v tej Bratislave tak dobre. Prečo im bolo dobre a naraz prestalo byť až tak  dobre? Lebo trebalo aj dačo robiť. A robili dačo členovia rady vo svojich regiónoch ? Asi ťažko, lebo ich nikto nepozná. Prečo ich nikto nepozná? Lebo ísť medzi svoje kolegyne v regiónoch, diskutovať s nimi, bolo pod ich úroveň. Prečo to bolo pod ich úroveň? Lebo najlepšoia rada v histórii všetko vie a nepotrebuje strácať čas s nejakými sliepkami " ako sa vyjadrili poniektorí"

K projektu, možno toľko. Bola som na sneme, keď ho ho delegáti odsúhlasili aj s manažérmi. Jeho hlavným manažérom nebola Lévyová. Či sa mýlim? Celej rade nevadilo, že sa SV hodnotí z peňazí EÚ. Keď nastali problémy a neustáli to na ministerstve, neposielali načas stanoviska, neobhajili ich na rokovaniach počas deviatich mesiacov, tak naraz sa spamätali a zmôžu sa na jediné- žobranie v regiónoch o pôžičky, prípadne na ministerstve.  Či sa mýlim?


Hosť

#34 Re:

2014-01-21 20:02:26

#15: -

Súhlasím, kope okolo seba... neurobila nič.... vie len krásne rozprávať a dookola kecá o tom istom. Bola neschopná, ani len zákon o mzdách nedotiahla do konca. Ona hľadá vinníkov? Už nikdy Lévyová. A vy čo to podpisujete, ste len hlupane, ktoré nemajú ani šajnu čo je to všobecný rozhľad. Hanba, podporujete trieštenie a viete ako to dopadne, nič nedosianeme, nikdy, kvôli takým husiam ako ste vy!

Prajem Vám platy 300 €, nič iné si nezaslúžite.