Petícia za uvádzanie celkovej ceny za zájazd

Quoted post


Hosť

#22 Re: Re: VY STE ČISTO ZCESTNÍ !!

2013-11-24 20:12

Pani tiez cestovkarka, vy ste zdeptana ! Nevidite podstatu veci. OĽaNO je zivym prikladom rabovania krajiny, pretoze 4 poslanci sedia na 7.milionoch, ako sliepky na vajciach a namiesto toho, aby riesili existencne problemy naroda oni riesia vlastny blahobyt...

Replies

ca

#23 Re: Re: Re: VY STE ČISTO ZCESTNÍ !!

2013-11-24 21:08:18

#22: - Re: Re: VY STE ČISTO ZCESTNÍ !!

existecne problemy naroda pri vsetkej ucte by mal riesit narod sam a ak suhlasi so vsetkym co sa deje tu u nas v state nech cuci doma a machruje cez pc jaky je mudry .... este ste asi nepochopili co je narod a preco tento narod ma take problemy urcite nie koli cestovkam takze este raz a k teme peticie za celkovu cenu za zajazd tato peticia je hlavne vytvorena pre nas ludi ktori podporuju jej obsah co je myslim absolutne nie zcestne .... zcestne je to ze tu pisete ze ludia nemaju co do papule a ked treba ist do ulic tak ja nie ja som partizan a ak olano aj ked s nimi nie vo vsetkom suhlasim rabuje krajinu tak pan host z vas mam absolutne dost lebo bud mate 10 rokov alebo ste v tejto krajine nezil aspon minimalne od 89teho drzme sa peticie a nepolitikarcime tu my co pracujeme v cestovnom ruchu vidime v tom pre klienta len plusy ak nechodite na dovolenky budeme tu mudrovat aj do rana a zase sa dostaneme do situacie ze par ludi co bojuje v uliciach bojuje aj za nas toto nie je peticia o preziti ( treba ist von do ulic znovu  opakujem) toto je peticia za uvadzanie celkovej ceny za zajazd nic viac a je dobra hlavne aj pre vas klientov a my pracujuci v cestovnom ruchu dufame ze konecne ten zakon prejde hlavne  koli vam nie koli nam !!!!!!!