Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno

Quoted post


Hosť

#1192

2013-11-14 19:09

preco ked sa tu vsetci odvolavate na to ze .. za zabitie z nedbanlivosti su dva roky a za dvoje ublizenia na zdravy vytrznictvo a napadnutie verejneho cinitela a tazke ublizenie na zdravy dostane 8?.... tak za prve keby sa mu pocita vsetko do kopy dostane nejakych 15 rokou.. to mozete byt radi.. za druhe.. vsetci tu hovorite ze keby ju zabije dostane menej... uvedomite si jedno.. zabitie pri autoNEHODE je nieco ine.. je to nehoda.. to sa moze stat kazdemu aj ked nikdy to nebudes chcicet.. to chcete aby clovek ktory ide normalne dostane smyk na lade alebo dostane defekt a pocas tejto nehody nabura do autobusu.. a zabiju sa tam ludia aby co dostal? dozivote za to ze s tym nemohol nic spravit?.. robte rozdiely medzi vrazdou a zabitie znedbanlivosti to je VELKY rozdiel.. odvolavate sa na to ze bol opity nevedel co robi.. potom moze sadnut opity do auta zrazit par ludi a povedat ja som nevedel co robim.. za druhe.. ak musel dostat slzak do oci.. tak musi klast aktivny odpor.. za druhe.. dve bitky.. plus vytrznost a este utok proti policajtom... ako nech si clovek za to pýka.. a preco je zivot verejneho cinitela v zakone viac chraneny???... uvedomite si jednu vec... ten policajt... ma v naplni prace.. ochranu ludskych zivotov.. majetku a potom az sam seba!... nie kazdy policajt je to co si myslite... ale kby sa vy dostanete do problemu ... kde vam policajt zachrani zivot.. a pritom on on pride... potom si poviete ze policajt si len robil svoju pracu zachranoval zivoty.. uvedomte si toto... vam sa to zda strasne vela 8 rokou.. ked za zabitie davaju 2.. tak potom robte peticiu nech ty ktory zabiju dostanu viac! a nie ten kto ja za svoj cin potrestany aby nebol!

Replies


Hosť

#1229 Re:

2013-11-14 21:25:59

#1192: -

Myslím si, že toto nepotrebuje komentár. Ďaľší múdry. A na margo práce policajtov, že policajt ochraňuje ..... bla, bla, toto môže napísať iba policajt, alebo niekdo podobný. Káždý policajt vykonáva svoje povolanie dobrovoľne a musí si byť vedomý rizika, ktoré toto povolanie prináša. A vôbec, každé povolanie má svoje riziko, napr. taký lekár (neuroichurg, kardiológ, ...), záchranár, hasič atď, každý je vo výkone svojho povolania jednou nohou v hrobe a druhou v base.