Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno

Quoted post

docent

#192

2013-11-12 22:36

tieto Vase komentare su dokazom primitivity....a zial takyto ludia nam vladnu, zastavaju riadiace funkcie, proste riadia nase zivoty...zasmial som sa nad reklamou tu dole ze :D mate IQ nad 130?? vy asi tazko...lebo inteligentni ludia su nedoceneni a budu taki pokial tam hore budu ti isti primitivy...my inteligentnejsi sme pre nich tak povediac hrozbou ...preco? pretoze mozeme ohrozit ich post, ich karieru :) proste sme v uzadi, nemame znamosti, nemame tlacenku, nemame bohatych rodicov......a nemame sa ako ukazat a ako sa presadit... a to verte ci nie mam len 25 rokov, od 15. si musim zarobit sam na vsetko, tiez nadavam na tento system lebo ziaden nie je 100% ale garantujem Vam, ze 150 takych ako ja, je nas na SVK omnoho viac, by dokazalo zmenit kompletne a bezbolestne tento cely nas system....dokazali BY sme....lenze mi za to nemozme, ze nie sme SLACHTA....sme len prosti chudobni obcania...a v ociach tich hore sme len hrozba..sme nepostaveny mur proti ich obohacovniu a rozkradaniu nasich vlastnych penazi...my ich zivime

Replies


Hosť

#884 Re:

2013-11-13 23:26:57

#192: docent -

kontroluj si po sebe pravopis ty superinteligentný hrdina, spasiteľ