Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno

Quoted post

kristína

#25 Re:

2013-11-12 18:39

#7: Peter -

ty primitív sprostý. rozmýšľaj kým niečo vypustíš z úst. v čom ten chalan nie je normálny človek??? ľudia orodujú za zníženie trestu a nejde len o tohto konkrétneho chlapca. myslím že pointa je v tom, že keď sa zdá občanom niečo nespravodlivé, tak vieme otvoriť ústa a protestovať aspoň takouto formou. by som chcela vidieť, či by si bol rovnako odvážny, keby sa to stalo tvojmu decku, pretože to že sa chalan opil, pobil a v amoku kopol policajtku sa môže stať hocikomu a prísť preto o 8 dôležitých rokov života by som nepriala ani svojmu nepriateľovi.

Replies


Hosť

#100 Za vrazdu dostanes 3 za krádež 6 a za toto 8 smiesne .

2013-11-12 20:32:19

advokát

#190 Re: Re:

2013-11-12 22:18:28

#25: kristína - Re:

kristínka, ty si primitívna, nemysli si, že o vine a treste budú namiesto orgánov k tomu  určených rozhodovať lúza na ulici alebo petície na facebooku:-)

lemi

#307 Re: Re:

2013-11-13 10:15:59

#25: kristína - Re:

a ty si mila moja predstav ze by teba kopol ten chalan do kolena. alebo tvoju dceru. alebo maminku. to sa rovnako moze stat kazdemu.

@all

 

Trestný zákon - zákon č. 300/2005 Z. z.
§ 323

(1) Kto použije násilie

a) v úmysle pôsobiť na výkon právomoci verejného činiteľa, alebo

b) pre výkon právomoci verejného činiteľa,

potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.

(3) Odňatím slobody na sedem rokov až dvanásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť,

 

§ 123

Ujma na zdraví

(3)Ťažkou ujmou na zdraví sa na účely tohto zákona rozumie len vážna porucha zdravia alebo vážne ochorenie, ktorou je

i) porucha zdravia trvajúca dlhší čas.

(4) Poruchou zdravia trvajúcou dlhší čas sa na účely tohto zákona rozumie porucha, ktorá si objektívne vyžiadala liečenie, prípadne aj pracovnú neschopnosť, v trvaní najmenej štyridsaťdva kalendárnych dní, počas ktorých závažne ovplyvňovala obvyklý spôsob života poškodeného.

 

súd rozhodol v rámci zákona a trest je ešte bližšie k dolnej hranici trestnej sadzby, ked súd zrejme bral do úvahy že policajtka sa liečila 120! dní.

 

Verejnosť by sa mala mobilizovat kvoli nepávostiam ktore ovplyvnuju celu spolocnost, a nie pre potreby jednotlivca.

host

#324 Re: Re:

2013-11-13 10:56:35

#25: kristína - Re:

to je pekne ... vies vsetci sa tu osopuju na tu policajtku ... viem trest je vysoky s ohladom na ine zavaznejsie zlociny .... ale je exemplarny a netreba nad nim orodovat ... zober si ze by si bola na tej diskoteke a to koleno by rozbil tebe ... privolana hliadka prisla chranit okolitych ludi a spacifikovat nepricetneho utocnika ... a on frajer najviac baro gansta sposobil zene, podotykam zene zranenie ktore sa s nou bude tahat asi do konca zivota ... rozkolopol by ho tebe potom by si inak rozpravala ... peticie treba podpisovat proti tomuto choremu statu ale tam kde ich treba nie pre napiteho fracka ktory si mysli ze je kral sveta


Hosť

#480 Re: Re:

2013-11-13 15:26:09

#25: kristína - Re:

si hlupa hus..tak omilostme bitkara, ja dam hlas lebo vsetci to chcu, tak to je dobra pointa, pointa je aj to ze sudca to tak nechce a hotovo.. ak chcete zit v spolocnosti viac lepsej ako horsej, skuste vytvarat peticie typu "15 rokov rezesovej za zabitie  ak za kopnutie je 8, alebo 15 rokov pre zitneho, pod tie by som sa s radostou podpisal...ale odpustat kriminalnikom tresty lebo ini dostavaju menej je krasny priklad tuposti slovenskeho naroda...vsetci sa tu hanbia za stat.. lenze vy ho tvorite jednak volbami a jednak takymito peticiami, takze sa hanbite sami za seba.. polovica z vas nech si hlavne zlozi konecne ruzove okuliare..

Peter

#628 Re: Re:

2013-11-13 18:27:02

#25: kristína - Re:

Prepáč, nechcel som reagovať ale musím. Tvoj názor je neskutočne detinský a primitívny. Takže podľa teba je normálne ak niekto policajtovi pri zákroku zlomí nohu v kolene? Tu orodujete za nejakého grázla ktorý sa nezmestil do kože a vyvolal bitku ktorú museli policajti prerušiť a na druhej strane idete niekoho kto nešťastnou náhodou zrazí človeka posielať na doživotie. Fakt Slováci sú neskutočne prijebaný národ inak sa to už nedá povedať. Ste neskutoční primitívi.

matka syna

#735 Re: Re:

2013-11-13 19:38:21

#25: kristína - Re:

super kristina môj názor je taký tiež,dobre si mu opdísala vďaka


Hosť

#775 Re: Re:

2013-11-13 20:27:11

#25: kristína - Re:

keď nevie piť, nech nepije a ospravedlňovať alkoholom niečo takéto je choré...

 


Hosť

#931 Re:

2013-11-14 07:04:06

#25: kristína - Re:

 

Mne sa to nestalo. Tebe snad ano? Osem rokov je vela, ale aby arogantne opite decko ohrozovalo navstevnikov baru, to je tiez privela...

milan

#1078 Re: Re:

2013-11-14 13:38:41

#25: kristína - Re:  

 nech magor sedi a teba by mal kopnut do ...

Jan Kuna

#1314 Re: Re:

2013-11-15 11:17:14

#25: kristína - Re:

uplne suhlasim.......


Hosť

#1319 Re: Re:

2013-11-15 11:23:50

#25: kristína - Re:

clovek ma byt zodpovedny za svoje ciny ;)

wenees

#1346 Re: Re:

2013-11-15 12:24:53

#25: kristína - Re:

Presne tak súhlasím s tebou ..  Kristínka .. a ty sa spametaj Peter čo sem púšťaš do éteru  Ta policajtka mu strekla slzný plny s úplnej blízkosti .. neviem asi si to nikdy nezažil aké sú reakcie na to ked ti šplechne slzák do oči .. a ked ho ešte aj šklbali a neviem čo je samozrejmosť že kope nohamy a rukami rozkladá kade tade to je bežná reakcia ...  Basa za to to určite nie.. napomenutie formou podmienky s finančnou pokutou .. nič viacej .. Hanba našmu štátu hanba našej justície .. Do plaču mi je že mu zničíte život takým to spôsobom :((((


Hosť

#1428 Re: Re:

2013-11-15 18:39:34

#25: kristína - Re:

Moja rec!!!!!!! Presne tak

lala

#1527 Re: Re:

2013-11-16 16:24:04

#25: kristína - Re:

takze je v poriadku sa ozrat a mlatit hlava nehlava? mna by toto nenapadlo ani len v myslienkach nikdy by som si to nedovolila a predpokladam ze vacsina slusnych ludi s tym nema problem sa neozierat a nemlatit sa


Hosť

#1552 Re: Re:

2013-11-17 01:21:01

#25: kristína - Re:

keby ti mamku skope niekto alebo segru a dostal by podmienku som zvedavy co by si robila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hosť

#1564 Re: Re:

2013-11-17 13:08:40

#25: kristína - Re:

Ja by som ti poprial aby si bola tá policajtka a do konca života mala zdravotné problémy kvôli neakému faganovy ktorý nevie čo so sebou. A že je hokejista tak sa všetci pototo ? Normálny človek nenapadne 2 ludí a po príchode polície ešte dalej vystrája. Však čo nabudúce mu dajte zbraň a nech rovno striela šak bol len opitý a dostal amok.