Poslanec Kuffa, ospravedlňte sa LGBTI ľuďom a ich blízkym!

Quoted post

Jano

#18 ehm

2013-09-27 08:47

Vazena pani Fabry.

Robite z komara somara. Vasa reakcia je hystericka. Skuste si este raz pozret Kuffove vystupenie, myslim ze to myslel inak nez ste to pochopili.
Na druhej strane, Kuffa je podla mna zaslepeny fanatik. A to iste plati aj o Vas.

Je mi jasne, ze po fiasku s 5 a pol clovekom na duhovom pochode a 80.000 ludi na pochode za zivot sa musite troska zviditelnit, ale najdite si nieco lepsie.

Normalni veriaci proti LBGTI nic nemaju. Co sa tyka manzelstva, z pohladu statu poziva pozitivnu diskriminaciu, pretoze ma moznost plodit a vychovavat deti. LBGTI zvazky su z hladiska statu nepodstatne a preto si nemozu narokovat na akukolvek pozitivnu diskriminaciu.

Je zaujmave, ze je trend pri heterosexualnych paroch neuzatvarat manzelstva. Nikomu z nich nevadi, ze niesu napr. informovani o zdravotnom stave partnera, nemozu si adoptvat deti a nemaju spolocny majetok.

Ale LBGTI sa dozaduju registrovanych partnerstiev. Som zvedavy kolko by ich bolo rocne. Ma zmysel sa tym vobec zaoberat, ked pojde o 10 parov rocne ? To iste pri adopciach deti.

Replies

Peter

#75 Re: ehm

2013-10-16 06:41:10

#18: Jano - ehm

Výstižné pripájam sa, mám rovnaký názor.