Výzva slobodných občanov Slovenska

Quoted post

Igor

#2

2013-09-11 21:33

Perfektne sformulovane
Treba to sirit dalej a vymysliet ako to rozsirit. Dnes tomu poriadne dopomohlo vase vystupenie v slobodnom vysielaci

Replies


Hosť

#4 Re:

2013-09-11 21:36:15

bullpete

#9 Re:

2013-09-12 12:43:46

#2: Igor - Dakujem. Aj ja som bol rád, že som dostal túto príležitosť. v súvislosti so šírením som okrem klasiky (maily, sociálne siete, osobný odkaz) som myslel na dve veci. Trikolóra z vnútornej strany skla auta a na dedinách vyvesenie na obecnej tabuli oznamov, ktorá je prakticky v každej dedine. Ak Vás, alebo kohokoľvek napadne niečo iné, sem s tým. S úctou, P.Bulla

 

 

 

Anton Selecký

#118 Re:

2013-10-17 08:11:48

#2: Igor -

Nedôverujem výzvam,  ktoré sú podpísané anonymne - akýsi "slobodní občania Slovenska"  Autor sa skrýva, resp. nevieme, kto to je. Takto môže vyzvať hocikto na hocičo. POdobne je to aj s tzv. hnutím "Anonymous".  Výzva má prichádzať buď od konkrétnej osoby (osôb) resp organizácie (organizácií)  Do  súdku anonymných  "vyzývateľov"  patrí aj video, ktoré koluje a povolána "do zbrane".  Poväčšine sa však ukáže, že tieto výzvy sú cielené za úplne iným účelom, a to organizáciami, ktoré sa odmaskujú, až keď dosiahnu svoje.   Viď Gorila, minulý rok to bol 17. november, dnes to je akási výzva.  Môžem vám napísať, že na 99% je za tým ultraliberálna Strana 99%, ktorá  pohorela vo voľbách v roku 2012, ale je dosť bohatá na to, aby si zakladala "slobodné médiá"a organizovala anonymný "odpor".




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...