PETÍCIA NA OCHRANU DETÍ PRED ZNEUŽITÍM SOCIÁLNYM SYSTÉMOM ŠTÁTU

Quoted post


Hosť

#28

2013-08-11 17:12

nakoľko táto petícia nemá predpísanú formu - zaručený elektornický podpis /čo je tiež hajzlovstvo na entú, lebo taký podpis s licenciou na jeden rok stojí okolo 400 eur, ad hoc vytvorené politikmi pre pár mafiánskych firiem/ - tak táto petícia nemá hodnotu ani psieho exkrementu - nič v zlom,ale musím to takto expresívne napísať, ale nikto to nebude ani čítať; ak by aj bola v predpísanej forme, tak si s tým vytrú zadnicu, v tomto štáte ešte rozhodovanie o žiadnej zásadnej otázke nezvrátilo petičné právo; jediné riešenie je vyjsť do ulíc zatknúť týchto hajzlov a odsúdiť ich pred ľudovým tribunálom

Replies

JoeF

#32 Re:

2013-08-11 17:34:09

#28: -

Dokonca aj postráda povinné údaje ako dátum narodenia a trvalé bydlisko. Ale furt lepšie než nerobiť nič....


Hosť

#34 Re:

2013-08-11 17:47:07

#28: -

Akú predpísanú formu myslíte ? Ak ide o ten zaručný elektronicky podpis tak áno..  nevedela som o tom.. ale nejakú hodnotu to má zatiaľ mám 700 emailov ľudí... môžem im preposlať podpisove hárky na vytlačenie a aj ich takto informovať o proteste atd.. Ano som lajk v tomto.. ale musela som už niečo robiť... aspon sa o tom začne znova viac diskutovať medzi ľudmi . Samozrejme.. musíme ísť do ulíc !


Hosť

#56 Re: Tož pravda.

2013-08-12 07:59:05

mycleo

#96 súhlasím

2013-08-14 07:23:00

#28: -

.... doteraz tvorcovia nereagovali na dotaz o elektronickom podpise..... tym pádom je to už pofidérne.....a zbytočné.... treba ísť do ulíc a vykonať nejakú tú defenestráciu alebo niečo podobné...... niekoľkohodinové protesty nestačia..... treba byť v uliciach až kým sa vláda nepoloží a skončí tento systém.... v opačnom prípade sme len na smiech, keď sa v uliciach zíde na 2-3 hodinky zopár ľudí.... tak ale asi sa nám ešte vždy žije dobre, keď všetci sedia doma

 

mojenervy

#100 Re:

2013-08-14 08:36:38

#28: -

ale netaraj, ziadna z peticii ktore su tu to nema. a peticia za fetaka cinkotu skoncila u prezidenta.... takze nepanikar a podpisuj