Proti zmene územného plánu v lokalite Veľká lúka v Dúbravke

Quoted post

Maroš

#8 som za výstavbu

2013-05-29 18:45

...úprimne povedané "chápem" prečo nesúhlasíte, ale pozrite sa aj na 2.stanu mince. Veľká lúka (jej parcely) boli za "komunistov" odobrané vlastníkom (spravovalo ich PD ak sa nemýlim) a aj Technické sklo stojí na pozemkoch, ktoré boli postupne vyvlastnené. Po revolúcii si mnoho "starých dúbravčanov" zobralo inkriminované pozemky do užívania, ale oplotiť si si nemohol - záhradka na zeleninku tým pádom neprichádzala do úvahy a naši "tiež" občania musia taktiež jesť. Po niekoľkých rokoch a nasťahovaní mladých rodín do "starej Dúbravky", zväčša z panelákov im začal vadiť pach domácich zvierat a mnoho ľudí prestalo "chovať". Tým pádom nebolo treba siať ani obilie, kukuricu... Teraz keď sa mnohí tešia na to, že budú mať pozemok pre svoje deti, alebo pre seba, tak sa zdvihne vlna odporu. Keď navrhujete A, tak navrhnite aj B. Ak chceme v lokalite rekreačnú zónu nie som proti, ale nech nám Dúbravka zamení pozemky v rovnako peknej lokalite na výstavbu a je to vybavené, alebo by ste radi, aby sa stovkám "starých dúbravčanov" opäť krivdilo...? hm

Replies

ovocie

#14 Re: som za výstavbu

2013-06-18 07:32:02

#8: Maroš - som za výstavbu

Ak ma niekto ornu podu,tak by sa tam malo nieco pestovat . Ak vsetko zabetonujeme nebudeme co jest .

 

To si uvedom