Petícia za presunutie (zrušenie) súkromných slovenských TV staníc

lubo

/ #11

2017-04-07 16:24

O tomto tlaku Slovenskej produkčnej a.s. som sa dozvedel z tohto článku:  ,,http://www.zive.sk/clanok/124272/tv-joj-operatorom-vypnite-ct-male-primy-a-cast-archivu" a som zvedavý, koho  bude Slovenská produkčná a.s. žalovať ako prvých. Ak majú gule medzi nohami, nech začnú od Slovak Telekom a ich Mágiom...Tu sa uvidí. Oni majú silnejších právnikov, než nejaký malý káblový operátor...   A potom nech zažalujú pánov Morse, Popov, Maxwell, Faraday a iných  za elektromagnetické vlny. A vôbec, nech nad Slovenskom rozprestrú kovovú sieť, ktorá nás ako Faradajová klietka, ochráni aj pred pozeraním nimi nakúpených licencií,  od iných staníc, ktoré to vysielajú zo satelitov aj nekódované, možno aj z TV Uzbekistan...  Je mi z tejto firmy nejak na grc. Prepáčte! P.S. Nie som káblový operátor, iba bežný užívateľ.

Oni si neuvedomujú, že napr. na ČT vätšina slovače pozerá ich pôvodné programy. ČT im isto neodoberá sledovanosť za ich nakúpené licencie za totálny, väčšinou zaoceánsky brak, lebo ČT ich jednoducho nenakupuje a preto nevysiela.