Petícia proti spoplatneniu parkovania pre Presovcanov

Xxx

/ #97 Xxx

2016-11-15 11:23

Ak je skutočným zámerom spravit poriadok s parkovaním, najprv nech sa vybudujú nove parkovacie miesta, nezabudnite budovat 10 parkovacích miest pol roka a za celu tu dobu blokovať dalších xy parkovacích miest ako hlupaci primitívni. Rano sa pozerám z okna ako nam renovujú parkovisko, presne 6 robotníkov z toho jeden strojom ukladá kocky a druhý nieco s metlou zametá. Zvyšní stoja a pozerajú sa. Urobi sa jedno parkovacie miesto dopoludnia a tak sa cela technika aj robotníci presúvajú na druhe sídlisko urobit zase jedno parkovacie miesto. Waaaau Dalej fajn som ochotný platit za druhe, tretie .... auto v rodine, ale nevidím dovod preco by som mal platit ja alebo niekto iný za jedno auto. Mozno nejaku symbolicku sumu 1€ a potom az pri druhom vozidle nejaké tie € navyše. Nebolo by zle následne aj pokutovať vodičky ktoré zastavia tak ze blokujú dve parkovacie miesta, ak som sa k takej pani ozval povedala mi ze inak nevie. Tak pokuta ju mozno naučí lebo su dni kedy by aj bolo kde parkovať ale pani vodička si to zaparkuje jak kráľovna a k nej sa pridá ďalšia a namiesto 4 miest su 2 miesta. Celkovo je hádam každému jasne ze riesit problém s parkovaním sa da aj inak, len mestu ako vzdy chybaju peniaze na vsetko, Ak si to preratam tak podla súčasného návrhu pri 3 autách v rodine budeme platit 38 + 365 + 365 za rok. Tak Uf Uf dokopy 768€ a som si viac nez istý ze po 10 rokoch kedy mesto od nas dostane 7 680€ sa tu s parkovaním toho vela nezmení a budeme na tom istom co teraz. Miesto budem hľadať a bit sa o neho, ak sa ozvem ze začo platím potom ked musim miesto hľadať a nakoniec aj tak parkujem 700 m od bloku mi mesto odpovie ako vzdy NIE SU PENIAZE :DDD