Petícia na zrušenie nástrojov psychiatrie na územi SR


Hosť

/ #116

2016-05-22 18:50

Dobrý deň,

Užívam lieky určené psychiatrami už 12 rokov od svojich trinástich rokov. Prvú dávku hneď ráno som dostal  7 liekov a cpali to do mňa ako do morky... O veľa vecí som sa v mojom živote pokúšal no v zakaždým mali na môj neúspech dopad práve lieky..  Vďaka tabletkám som rýchlo vyčerpaný akú koľvek činnosť navyše urobím zrazí ma na kolená a hneď som unavený... Po prečítaní príručky k týmto liekom som sa dozvedel toľko vedľajších účinkov, že som ostal s toho zhrozený je to jeden hnusný bordel... Áno berú mi krv pravidelne tým zisťujú či mám hladinu liekov v poriadku... No ja osobne ľudí na psychiatrií moc nemusím... Správajú sa hrubo k pacientom ako keby boli kus špinavej handry rovnako sa tak správajú aj ku mne... Každý hovorí ako by sa mali udiať zmeny, že detox by bol lepší... Viete čo by som dal za to aby som tento bordel nemusel brať... Celodenný výkon je úplne v ťahu... Väčšina žiadostí do práce pri pohovoroch končia pretože nemáte šancu... Máte len posratý dôchodok a každý Vás považuje za hlupáka pretože ste ležali na psychiatrií... Zamestnanci psychiatrie nejeden krát sa vulgárne vyjadrujú priamo alebo nepriamo pacientovi na jeho adresu... Aj ja som bol priviazaný o posteľ... Tri dni ma nepustili a čím viac som kričal od bolesti tým viac do mňa napichali injekcií do mňa... Mal som priviazané obydve chodidlá, kolená, pás, zápästia, hruď tak že som ledva dýchal... Áno jedlo som dostal tak že ma kŕmili lyžicou a maďarsky sa mi pritom vysmievaly a špinavo nadávali... Nemohol som ísť ani na potrebu... Keď som chcel močiť priložili mi kačicu pri penis aby som sa mohol priviazaný vymočiť... Po troch dňoch ma zo slzami a prosením odviazali dnes už na spôsob magnetu aby sa nedali roztrhať... Zapálil som si cigaretu a napil sa dva glgy kávy... Keby ma kamaráti za plecia nedoťiahli do postele po tom ako mi padol pohár na zem aj s cigaretou a stratil som rovnováhu sám by som do postele neprišiel... Úplne zlomili moje sebavedomie a trvalo dosť dlho aby som sa vrátil naspäť aspoň do takej formy ako dnes...

Videl som niekoľko sebevrážd na psychiatrických oddeleniach napriek tomu, že personál mohol týmto sebevraždám zabrániť ale kašlali nato...

Keď pacient podá trestné oznámenie na sestričku ktorá má nechutné správanie voči pacientom primár, ambulantný lekár mu napíšu taký posudok na súd že nemá šancu a všetko sa zmätie pod koberec a potom na oddelení dostane také dávky liekov že nemá šancu ako pomstu za trestné oznámenie na mehumánne správanie personálu na psychiatrií...

Ja tiež nemám geneticky dané duševné ochorenia v rodine, no lekári sa mi nikdy nepokúšali lieky vysadiť... Prečo?

Rozprávajú nám na seminároch omáčky aké sú lieky na prírodnej báze... Stačí si prečítať recepty...  Aj ja som zato aby sa zdravím ľuďom nenasadzali lieky, elektrošoky, remene...  

Lenže s tým nikto nič nerobí? 

Strašne málo sa zaoberá tým aké sú lieky nebezpečné, aké praktiky sa vykonávajú na pacientoch? 

Ak by sa všetko zlo, ktoré páchajú psychiatri riaditelia Psychiatrích nemocníc dokázalo,

90% z nich by sa nedostalo väzenia na slobodu. 

Anonym.