PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE


Hosť

/ #305 Odpoveď pre Petra Marčeka

2016-05-18 22:08

Ahoj Peter Marček  mrzí ma že som Ťa sklamal ako moderátor stretnutia v kine Hviezda ,asi preto že som Ti na záver už nedal slovo, no to už sa stretnutie blížilo k samému záveru a slovo som odovzdal petičnému výboru .. mal si možnosť počas diskusie vystúpiť hoc kedy v priebehu diskusie a mohol si hneď na začiatku aj počas viac ako hodiny,kedy vystupovali iní ...vieš čo mrzí mňa?že som v deň konania diskusie sedel s Tvojou manželkou asi hodinu na káve a rozoberali sme vcelku vecne parkovaciu politiku,ktorej je ona autorkou a pozýval som ju aby večer prišla,na čo mi však dala vyhývbavú odpoveď.Mala možnosť prísť a vysvetliť ľuďom ako je to geniálne a spravodlivé...a Tvojho syna si mohol postrážiť doma Ty miesto nej ..ak si za tým stojí,čo vytvorila,tak má aj povinnosť to obhájiť pred občanmi a nie namiesto seba posielať svojho manžela.Ale chápem Ťa aj ja by som si zastal svoju ženu.Skôr však ako by niečo také pripravila,by som sa ju snažil presvedčiť,aby to bolo v prospech ľudí a nie miestnych  oligarchov,ktorí za tým celým stoja...Ja sa za Tvoj názor nehnevám,len Ťa poprosím diskutuj vtedy ,keď je treba a nie keď už stretnutie ideme ukončiť ..s pozdravom Tono Beták moderátor a z mojej strany stále Tvoj kamarát