PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE


Hosť

/ #297

2016-05-18 19:47

Dobrý večer, konečne som sa dostal k PC a čítam komentáre. Bol som včera vo HZVIEZDE. Nebolo tam veľa ľudí, mohlo byť viac vzhľadom k počtu hlasov v Petícii. Ale myslím si, že viac menej sa nedošlo k záveru a k podstate, ako to vyriešiť s počtom miest na parkovanie. Ľudia v TN nie sú hlúpi a všetci vedia o čo tu ide. Pán s humorom to jasne zhodnotil " SOM TRENČAN" Verím, že tí čo sa pod petíciu podpísali sú ešte stále TRENČANIA. Ale dokedy? Nebudem náhodou za čas potrebovať kartu na prechod z ulice Halalovka - na ul. Gen. Svobodu? Asi blbosť, ale myslíte si, že to nie je možné? Uvidíme. Všetci s nosom medzi očami niečo cítime....!!! Nie je možné v terajšom meste TN vytvoriť požadovaný počet miest na parkovanie-nie je to možné ani virtuálne, ani zázrakom sa to nedá spraviť. A ak áno, tak by sme to už vedeli, lebo ten "mudrcko"  by si to dal patentovať.  Nesúhlasím s tvrdením, že predseda petičnej komisie niekoho urazil alebo sklamal. Poznám účel petície a ten je zrozumiteľne uvedný v jej znení. Teším sa na to, ako nám pán primátor vo veľkom štýle odovzdá nové parkovacie miesta, na to sa ozaj teším. Určite, to ale nebude na základe zjednosmernenia ulíc viď p. Marčeková a to si nerobím srandu s nej ako osoby aby sa naurazila. Mám úctu k ľuďom, preto by som si to nedovolil. Ak ale má sebareflexsiu musí to uznať - sú to nezmysli a TPS sa "ZÁZRAK"  nepodarí. TRENČANIA držme spolu. Ako posledné by ma zaujímalo "čo spravíme, keď to tí volení  schvália!!!!!