PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE

Dada

/ #290 Re: Re: martin pagáč predseda petičného výboru

2016-05-18 16:46

#286: - Re: martin pagáč predseda petičného výboru  

 Vazeny pan manzel pani MARCEKOVEJ.

Netusim z akych miest ste si brali priklad.Ja osobne som z Kosic.Zijem v tn.Je uplne normalne spoplatnenie centra mesta.ok nenamietam.Roky to funguje aj v ke.Vcetne kariet.Mesto ma 250 000 obyvatelov.Co sa neda s tn.porovnavat.A spoplatnene je centrum mesta.Na sidliskach urcite nie.Rezidenti maju vyhradene rezidencne miesta,kde od 16h do 8h rana nesmiete parkovat.Spoplatnenim sa nic nevyriesilo.ani nie je v centre menej aut.Akurat ludia parkuju v auparku a inych centrach,kde nemusia platit.Niektore retazce namontovali rampy a pokusili sa to spoplatnit.Tak tam prestali chodit a parkovat.Co tym chcem povedat?Ludia budu vzdy hladat parkovanie zdarma.A mozte obhajovat projekt TPS kolko len chcete.Obcan vidi len jedno.Zaplat a hladaj si miesto.Esteze je to mesto tak male,ze za 20min ho prejdete cele. Mame 2 auta a keby mam aj 5 nevidim dovod podporovat tento nezmysel a kludne budem chodit peso.A este by ma zaujimalo,ze ked TPS na tom nema ziaden profit a robi to z cirej lasky k obcanovi a vsetok zisk sluzi na rozvoj mesta,tak ozaj klobuk dole.Ozajstni lokalpatrioti