PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE


Hosť

/ #265 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-05-15 07:36

#262: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Je zaujimave ako vzdy ked argumentujeme o 1 veci (rezidentske parkovanie v centre - Sianec a podobne je moj protiargumet  na Vas argumet ze VZN bolo rozsirene od Sihote II po Soblahovku aby ste "ochranili obyvatelov tychto casti pred stahovanim aut z centra"), Vy zoberiete dany argument a pouzijete ho tam kde je to uplne mimo misu. O rezidentskom parkovani na Juhu nebola naozaj rec VOBEC. AKtualne VZN tam totiz parkovanie NERIESI! Tak ako VZN neriesi nikde na uzemi jde ma platit parkovanie navstev! (tazke tiez zhorsenie oproti aktualnemu stavu) Ked vravim ze by bolo dobre skusit riesit v sirsom centre nedostatok vyhradenim aspon nejakych miest pre rezidentov, vravite neriesia sa tym navstevy, miesta ostanu prazdne atd. Zrazu viete co vsetko sa mojim navrhom neriesi. Je zujimave ze VZN sa vaic nez polovioca Vasich argumentov tiez neriesi, len sa zavedie chaos a platba vopred na sluzbu ktoru sa velkou pravdepodobnostou nedostanem. Aj ked zaplatim PK. Opakujem. Chodte do obchodu, zaplatte za tovar s vedomim ze mate v najlepsom pripade 50% sancu ze tovar aj dostanete. Vam to zda sa nevadi. Mne ANO.

Rovnako sa Vas opytam:

Kolko obyvatelov byva na Juhu v rodinnom dome kde nechcu parkovat na ich pozemku v garazi? ALE NESMIETE ZABUDUNUT PODMIENKU V RODINNOM DOME.(kolko je na Juhu rodinnych domov? Viete?)

...ale kolkym uz ludia parkujuci ZDARMA na ICH nechnutelnisti (garazi) danu garaz poskodili? (tu im tiez mesto nepomohlo, a sklamem Vas, nie som jednym z nich.)

..alebo kolko krat (verte mi ze niekolkokrat za posledne roky) meska policia na nahlasenie auta s poskodenou ECV (ktora VZDY nebola miestna), BEZ platnej STK a EK s davno vyfucanymi pneumatikami, stojeceho rovnakom mieste viac ako pol roka a obrastajuceho machom a zelenou, nas poslala do P, ze ju to nezaujima. Ze oni riesia ine veci. (aj takto mesto casto NERIESI problem s parkovanim. A problem bol vyrieseny (auto zmizlo) az po niekolkych urgenciach! (Ved vrakov mozeme mat kde kade kolko chceme, ved miesta je tu fakt dost a nijako nas ani zivotnbe prostredie to asi nreohrozuje....)

Dan za garaz je DAN z NEHNUTELNOSTI. Ma nejake pravidla. Je dana zakonom nie VZN! To JE rozdiel! Nie je to dan ze mam kde parkovat. Je to dan za to ze vlastnim nehnutelost. (Dajte mi moznost si kupit garaz blizko bydliska a ja s radostou zaplatim tuto dan!)

Keby som auto mal, aj ja by som ho mal radsej zabezpecene pred vandalmi, idiotmi co mi ho pri parkovani alebo vystupovani odru, alebo aj pred pocasim - napr. v zime nemusite skrabavat okna ci odstranovat z auta sneh) A Garaz nie je len o aute. Ma univerzalne pouzitie. (od uskaldnenia zeleniny az po drobne opravy pre domacnost. velmi dobra stavba.)

Pisete:

"Auto je sukromna vec a preto zan treba prevziat zodpovednost - zabera verejny priestor. Ak si kupim vrtulnik letisko mi tiez neda automaticky miesto na parkovanie. Auta pred 30timi rokmi neboli samozrejmost, tak ako teraz nie su vrtulniky..."

Pokazim vam (Vas agumantacny sled) a nozno aj den Vazeny pane. (aj ked NEMAM vrtulnik)

1. Byvam v meskej casti ktorej sa pakovacia politika zatial netyka (moja rodina v casti ktorej sa VZN tyka)

2. Vlastnim garaz a platim z nej DAN z nehnutelnosti (a uz mam aj zaplatene v tomto roku)

3. Nevlastnim auto (ja ani moja rodina v TN).

Z vyssie uvedenych 3 bodov vyplyva ze mozem mat celu VZN uplne tam kde Slnko nesvieti. Moj nazor je ze takuto VZN odmietam. NECHCEM takuto vypalnicku VZN! (A uz viem ze po tomto a dalsich preslapoch uz nechcem ani TOTO aktualne vedenie mesta. Nabuduce volim niekoho ineho.)

 

Tak a teraz mate problem Pane. Aj podla Vasej argumentacie SOM zodpovedny lebo:

1. sice som este auto nekupil, ale uz mam garaz (i ked na opacnom konci mesta, a aj dane za nu platim)

2. Ak by som si auto kupil, MAM ho kde parkovat vo SVOJEJ garazi.

 

A  pred tym nez by ste skusil argumentovat ze nech sa navyjadrujem ze sa ma VZN netyka tak sa nemam vyhadrovat...

SOM obyvatel Trencina a teda MAM PRAVO sa vyhadrit. Vravim NIE tejto VZN a tejto parkovacej politike. Odmietam ju! Nechcem ju! Nech mesto PREDLOZI INE RIESENIE.