Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku


Hosť

/ #197

2016-04-09 20:21

Myslím si toto je ten správny čas. Hoci to mohlo by už skôr. Ale teraz máme máme to v rukách. Môžeme ešte zachrániť všetko zelené . Nemôžeme im to dovoliť. Pravé, teraz a tu , máme možnosť to dokázať a ukázať svetu že aj my tu na slovensku máme radi prírodu. Ak ju stratíme . Už nebude možné kde sa stratiť a proti tom spraviť skvelé fotky či video. A voda je náše bohastvo. Aj ked iné krajiny majú miliony aby nám zaplatili za vodu a za lesy . Prave musíme ukázať že mi nechceme od ních žiadne peniaze . Ani na to nepotrebujeme žiadne peniaze z EU. Lebo lesy a voda je pre nás nezaplatenie . A nepozná žiadnu cenu. Ani zdramno im nedáme lesy ani vodu. To je ich chýba že si nevedeli v iných krajinách ustražiť a ušetriť vodu a lesy . Ale tu nás si nebudu robiť čo sa im zachce. A tak isto nebude tu ani ťažiť . Nedáme si . Ropy amerika má dosť . Prečo by mali chodiť sem. čo si nevieme sami vybrať. ak nie. Tak treba na to školu založiť. To by sme si mali mi ťažiť . A nie niekto cudzí u nás. Ale som proti aj ťaženu. Pretože pôda prirody sa môže zosypat sa.



Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...