Odvolanie prezidenta SR Andreja Kisku


Hosť

/ #2017 Dovod podpisu peticie

2016-03-09 00:46

Co by si zasluzil nas "p. prezident"? Odvolanie to je pre neho len pochvala..... Je to fakt na zvracanie co spravil. Ako si to mohol dovolit, ignorovat a potupit legalnu stranu a 210 000 volicov, ved sluboval ze bude sluzit vsetkym obcanom a oni  boli pravoplatne zvoleni. On co by mal vsetych stmelit a upokojit koketuje v prvom rade s tym ozranom, namyslencom,  fetakom tuziacim po moci Sulikom ktori mozno uz cez volebnu noc na pohotovosti ked si ozraty rozrezal ruku /poz. mal si hlavu/ sa predstavoval ako priemier SR, dalej s tym posahancom Matovicom s IQ hupacieho konika z ktoreho srsi len zlost, nenavist, vulgarizmus, pycha, nadutost a tuzba  po moci a nema ani svoju stranu/a vobec co robil ten puchros KDHcky Lipsic u prezidenta ako doprovod, co Matovic nie je svojpravny/ ako keby oni dvaja zastupovali dva milony volicov. Je to nehoraznost najhrubsieho zrna odsudenia hodna a verim ze to len tak neostane, to som este nezail ako zijem /a komunisti boli komunisti/, viem co hovorim ked mam 65 rokov. To museli vsetci v tom  "Kicka palaczi " nakydat na Ficu a samozrejme Kotlebu. Pri tom su vsetci podvodnici a zapredanci ani jeden nie je cisty a idu hrat divadlo ako oni idu zachranovat demokraciu na Slovensku. Co sa tu doteraz zatykalo ci co ? A v mnohych pripadoch sa malo. Neviem kde mali liudia oci ked takymto  idiotom, podvodnikom, cirkusantom a , KDH ckym zbehom dali hlas. Ja som "Kicku"  nevolil a ani by som nikdy nevolil lebo viem co je zac. Nevolil som ani Kotlebovcov ale teraz fakt lutujem. Toto si predsa  prezident nemoze dovolit aj ked by mu to tazko a nebolo po jeho voli musi sa prekonat, urobit pretvarku a jednat slusne. Inokedy zahrat pretvarku vie a spolu s nim aj banda ktora chce silou mocou okusit ake je to byt mocni. Tak velmi tuzia po moci tii co ju este neokusili az je to protivne/. Nech sa zase dalsi nabalia a zadrhnu iba to im prajem a teraz co, maju co chceli. A este. Velmi sa mi nepaci na "Kickov " iaj to ze Fica by utopil keby mohol aj v lyzicke vody, ale opozicnu bandu /SaS, OL/ANO, Most, KDH/ tej pocas celej doby ako vladne nahrava. Ako keby oni boli cistucky ako lalie a pritom su to zlodeji na celi s nim. Hanba takemu prezidentovi.