Pán prezident Andrej Kiska - odstúpte z postu prezidenta SR

Julo Uhlár

/ #30 Re: Julo Uhlár

2016-03-07 19:49

#1: - Julo Uhlár 

 Nikdy som nemal rád našeho aktuálneho prezidenta KISKU.
Nehlasoval som za neho, v prvom kole som dal hlas JUDr. Čarnogurskému a v druhom kole JUDr. Ficovi.
Fica tiež nijako zvlášť nemusím a nemusel som, no oproti Kiskovi by bol ako hlava štátu oveľa menšie zlo ako KISKA.
Ten pán...... KISKA ma dnes veľmi urazil svojim výrokom - prečo nepozval pána KOTLEBU na minimálne formálny rozhovor o výsledku volieb do NR SR zo soboty 05.03.2016.
Ako prezident je verejný činiteľ a je povinný strpieť kritiku a názory občanov - ktorých urazil.
Keď Kotlebu a jeho stranu volilo cca 200.- tisíc občanov - a ja som bol jedným z nich - nepozval na tie formálne rozhovory - ukázal sa ako obyčajný chudák, ktorý asi nevie, kde je sever.
Ako fyzická osoba - môže si o KOTLEBOVI onen KISKA myslieť čo chce. Ale ako prezident SR má PSIU povinnosť hovoriť o najbližšej budúcnosti Slovenska s každým predsedom strany - ktorá z vôle obyvateľov Slovenska vstúpila do NRSR - teda aj s predsedom strany Kotleba - ĽS NS.
Odkazujem mu, že by si mal zvážiť tento svoj obrovský morálny poklesok a z postu prezidenta demokratického Slovenska okamžite odstúpiť .
Je to momentálne najväčšie zlo Slovenska , urážka veľkého počtu občanov SR. Veď chcel byť prezidentom všetkých obyvateľov Slovenska .
Týmto činom si to určite u veľa obyvateľov, aj nevoličov Kotlebu parádne pobabral.
Neviem, či pozná - čo je to hanbiť sa za seba.
No autoritu prezidenta stratil u všetkých slušných ľudí.