Petícia za zrušenie registračnej dane za vozidlo

Ignac kk

/ #329 Re: Re: Dan treba dat este vyssiu

2016-02-11 21:29

#325: Majk - Re: Dan treba dat este vyssiu 

 To co ste teraz dali??

Ze kupujem v bazari..sk auta atd..praveze tu je problem ze bazar a ine individual stocia km pozmenia historiu atd.ked si kupim auto v de mam 3x vacsiu garanciu ako napr aaa auto.v akom svete zijete? Ojete kary atd...ak si niekto kupi napr 8rocne auto v dobrom stave ktoreho kupna cena bola 50tis euro a kupi ho za 7 urcite je to bezpecnejsie konfortnejsie ako bybsi mal kupit htp fabiu.v zahranici kupis lepsie a lacnejsie (bez marze) dalej fakt netusim preco by mi mal niekto obmedzovat co si mam kupit ci nie.je volny trh eu tymto ho iba porusuju pretoze zvyhodnuju urcite vozidla.

Ako som pisal ak si chcem kupit auto napr veterana alevo auto na vikend rocne 5t km ,ktore ma viac ako 220kw hadam nebudem platit 1/3 ceny za registraciu...dan z luxusu..hlavne ze stoji 12tisic ( +2prerabka) ale taky 30t superb atd maju 100kw to uz je za menej...nic tu islo len o lobing pre domacich predajcov naplnenie rozpoctu od pracujucich.

Mne to vlastne moze byt jedno rok som uz mimo na sk dochadzam na vikend a teraz idem este dalej,dalsie auto kupujem tam.nic zozerte sa tu navzajom a uzivajte si ficoveho raja a teraz budem taky hlupy ako ty...nech vam to tu tvoj ficko este osoli ci okoreni dalsie 4r. (Komenty ako chod uz sa nevracaj, mi ta nepotrebujeme atd si nechaj, z mojich dani som slusne zivil tvoj socialny raj a mozno rvoje soc davky)

Je smutne ze je tu len 7.4t podpisov...nic asi sme my ti sprosti.ved takmer 40% narodu nadoru sa nemoze mylit.