Petícia za ochranu mravnosti detí a mládeže vo verejnom priestore


Hosť

/ #279 Re:

2016-01-16 11:39

#14: Hosť -  

 Na uvod nie som ziaden  nabozensky puritan, ale predsa TREBA ROZLISOVAT formy, ucel a miesta zobrazovania zenskej nahoty! A treba MLADEŽ VYCHOVAVAT ABY ROZLISOVALI MEDZI TYM CO JE ZDRAVA A CO VULGARNA PREZENTACIA  SEXU A NAHOTY . Takisto ju  treba vychovavat k zdravej sexualite, ktorou je chapanie sexuality ako prvku lasky zrelych ludi a ze nemala by sa chapat ako len fyzicka a sportova aktivita. Je rozdiel medzi umeleckym zobrazenim nahoty prezentujucu jej priridzenost a krasu a vulgarnym zobrazovanim nahoty. Ak je naha-polonaha zena zobrazovana napr v reklamach, ktore nesuvisia so zdravim alebo umenim tak je to podla ma vulgarne a redukuje zenu len na sexualny objekt. Takisto sa mi nepacia prezentovane rozne reklamy na sex po telefonne a sexsluzby vo verejnych novinach a casopisoch, ktore tiez devalvuju ludsku sexualitu a redukuju na sportovu aktivitu a a  maju zly vplyv na zdravy sexualny vyvoj mladych. Takisto propaguju promiskuitu. Toto sa mi nepaci a treba to riesit.

Pricinou vulgarizacie sexuality je upadok moralky vdaka chamtivosti ludi v oblasti obchodu, ktori s cielom maximalizacie zisku

sa nestitia zneuzivat ludsku sexualitu