Vráťme seniorom a ŤZP občanom dopravu v Bratislave


Hosť

/ #64

2016-01-06 08:10

Keď sa začalo rozprávať o tom, že sa zruší doprava zadarmo v Bratislave pre ťažko zdravotne postihnutých a tiež pre držiteľov Zlatej Janskeho plakety, tak som tomu NEVERILA. A nechápem ako je to možné, že to poslanci odsúhlasili. Ja som držiteľkou Zlatej Janskeho plakety, takže som ten rok aj niečo mala tiež MHD zdarma. A zrazu si niekto zmyslel, že sa voľné cestovanie dá len držiteľom DIAMANTOVEJ Janskeho plakety, lebo tých je menej a tým, čo majú Zlatú sa to odoberie. AKÁ JE TU LOGIKA? Niekto zistil, že sa výde trošku v ústrety ľuďom, ktorí darovaním krvi zachraňujú životy a zrazu príde iný "INICIATÍVNY" človek, ktorý to čo bolo dobré ZRUŠÍ. A to nehovorím o tom, že naša 81 ročná mama, ktorá je zrakovo postihnutá - ŤZP a doteraz s ďalšími občanmi Bratislavy, ktorí sa nie vlastnou vinou ocitli v situácii ťažko zdravotne postihnutých cestovala ZADARMO a zrazu si týto ľudia musia vybavovať nejaké "neskutočné" legitky k občianskemu preukazu, vystáť si dlhú radu a zaplatiť určitú čiastku, aby sa "OBČAS" mohli zviesť? KAM POJDU TIE "UŠETRENÉ" PENIAZE? Každý jeden kto hlasoval za niečo takéto NEZMYSELNÉ by sa mal zamyslieť nad ŽIVOTOM. Každý príde do dôchodcovského veku a bohužiaľ je to v tomto štáte tak, že dôchodcovia OBRACAJÚ nie každé EURO ale KAŽDÝ CENT. A tí čo hlasovali za zrušenie voľného cestovania v Bratislave aj pre držiteľov ZLATEJ JANSKEHO PLAKETY určite v živote krv nedarovali a nikto z blízkych krv nepotreboval. Keď sa chce nejaký poslanec ZVIDITEĽNIŤ, tak nech zorganizuje PRAVIDELNÉ POSLANECKÉ DAROVANIE KRVI ... no je to na dlhšie ...