Staré Mesto patrí všetkým


Hosť

/ #43

2015-11-25 14:31

Som za predlzenie otvaracich hodin.... avsak VETA: Staré Mesto je centrom Bratislavy, to znamená, že patrí všetkým občanom, nielen rezidentom. ... ja ako rezident mam azda väcsie prava, alebo ako ste to mysleli?Aapelujem na vsetkych, ktori sa do Bratislavy prestahovali, aby si nalezite podla pravdy zmenili trvaly pobyt. V Bratislave realne zije 100% viac obyvatelov ako su nahlaseni. Apelujem na tych, ktori si v Bratislave kupili byt, pracuju, prebyvaju väcsinu cast roku v Bratislave, avsak do teraz boli pohodlni zmenit si udaj trvaleho pobytu. Najlepsie by bolo zmenit legislativu - ten kto pracuje v Bratislave a v okoli a trvaly pobyt sa mu nezhoduje s miestom pracoviska, nech automaticky odvadza dan obci Bratislave - kedze tu v skutocnosti prebyva väcsinu roka. Hlavne mesto ma byt vykladna skrina Statu Slovenskej republiky - ta nasa, Bratislava je uz roky v zalostnom stave. Nad tym by sa mal konecne niekto zamysliet. Samozrejme chapem, ze prvorade, je vysadavat v podnikoch kym vas v skorych rannych hodinach milo nepoziadaju aby ste konecne odysli :)