Staré Mesto patrí všetkým

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Staré Mesto patrí všetkým.


Hosť

#1

2015-11-24 17:37

Staré mesto Bratislavy nemôže niečo také dopustiť musí udržať turizmus a nočne podniky inak to bude mat dosť veľký vplyv na ekonomiku mesta blbosti sa robia jednoducho ale napraviť dane problémy čo naskytnú sa budú oveľa horšie sa naprávať,  P. Starosta majte rozum ! Všetko sa da riešiť aj inou cestou !  


Hosť

#2

2015-11-24 17:46

Aby st.mesto ´´ neumrelo ´´ pre ludi ktory maju chut sa ist zabavit najest vypocut hudbu posediet s priatelmi po praci , narocnom tyzdni alebo priste oslavovat alebo len tak . A takztiez chodia sem aj zahranicny za nicnym zivotom . takze myslim ze tym by klesol aj cest. ruch

Hosť

#3

2015-11-24 18:09

Je to dobrá petícia.

Hosť

#4

2015-11-24 18:31

Pretoze sa mi jednak nepaci sposob, akym bolo VZN odkomunikovane s verejnostou a dotknutymi stranami a jednak to povazujem za vyrazny regres pre mesto ako take. Centrum mesta ma podla mna okrem obytnej aj funkciu reprezentativnu a zabavnu . Ak som niekedy pozyval do Bratislavy cudzincov, vabil som ich prave na nocny zivot. Ak sa toto VZN prijme, nielenze stratim posledny argument, preco vlastne Bratislava za navstevu stoji, ale podkope to aj moju vieru v zdravy rozum v oblasti vedenia samospravy a budem nuteny zvazit svoje dalsie posobenie v takomto kocurkove

Hosť

#5

2015-11-24 18:46

pretoze som presvedseny,ze nocny zivot,otvorene podniky,ludia,navstevnici jednoducho k staremu mestu patria.

Hosť

#6

2015-11-24 18:51

Hlavne mesto a s nim aj jeho Stare mesto svojim sposobom patri nam vsetkym. O jeho existencii nemoze rozhodnut par vyvovenych ludi!!


Hosť

#7

2015-11-24 18:57

  • Pretože si nemyslím že celoplošným zatváranim podnikov o 22:00-2:00 sa niečo vyrieši a akurát to narúšanie nočného kľudu len zvýši.

Hosť

#8

2015-11-24 19:00

dufam ze to vyjde

Hosť

#9

2015-11-24 19:17

Mám rád hudbu, sám občas hrávam v Starom meste.

Hosť

#10

2015-11-24 19:20

Podpisala som, lebo uz mam plne zuby toho, ako nam nekompetentni dementi denno-denne znizuju kvalitu zivota vo vsetkych jeho oblastiach. Chlieb nam uz pomaly beru, chcu nas pripravit aj o tie hry??? Rozhoduju proti nam, za nase peniaze. Grc!!!

Hosť

#11

2015-11-24 19:32

jednoducho nesuhlasim


Hosť

#12

2015-11-24 19:39

Hlavne mesto Bratislava je kulturnym a zabavnym centrom diania ako obyvatelov stareho mesta,tak aj vsetkych obcanov Slovenskej republiky a zahranicnych turistov.Cestovny ruch je silne ovplyvneny aj moznostami spojene so zabavou a atmosferou, ktoru ponukaju terasy a podniky stareho mesta otvorene do rannych hodin.Obmedzeniami zatvarame brany rozvoju stareho mesta,ekonomike a cestovnemu ruchu. Obcania spojme sa proti nezmyselnemu obmedzeniu,ktore vrhne cierne svetlo na spolocensky a kulturny rozvoj nasho stareho mesta a velky negativny vplyv na rozvoj ekonomiky...

Hosť

#13

2015-11-24 19:43

ak mate radi civilizovany klubovy zivot bratislavy , prosim podpiste .

Hosť

#14

2015-11-24 19:43

Lebo je to uplny nezmysel aby v centre nebol zivot. Aj tak je ho tu malo a niekedy nie je kam ist. Ked rezidenti predavaju byty v centre tak draho, to je dan za to, ze su v centre a kupuju si aj byt s tym vedomim ze je tam hlucnejsie tak ako ten co si kupuje byt pri letisku, nebojuje za to aby sa menej lietalo.

Hosť

#15

2015-11-24 19:43

lebo by som vypil

Hosť

#16

2015-11-24 20:45

Podpísal som ju, pretože v centre mesta ako Bratislava nemôžeme nechať vyhasnúť nočný život

Hosť

#17

2015-11-24 21:31

Zijem v Starom meste aj cez den aj v noci, a chcem aby to tak aj zostalo !

Hosť

#18

2015-11-24 21:37

Plne bary = viac zabavy a moznosti = viac turistov a zlepsenie zivotnej urovni i vdaka cestovnemu ruchu. Treba porovnavat s okolitymi metropolami ako Praha alebo Budapes a lakat turistov nie ich odradzat

Hosť

#19

2015-11-24 22:21

Pretoze "napady" noveho starostu dosiahli uroven nenormalnosti. A velmi dufam, ze na tomto aj skoncia, pretoze s takouto perspektivou sa tu zacina zit velmi smutno.

Hosť

#20

2015-11-24 23:08

Nesuhlasim z politikou ktora sa vedie v Bratislave je pre nu likvidacna ...ludia ktori ju robia su pre mna mimo reality ...nemaju na to aby vobec toto mesto viedli a hlavne mam pocit ze nemaju k tomuto mestu vztah ...uz sa nechcem pozerat na tu neschopnost...

Hosť

#21

2015-11-24 23:26

Nočný život patrí do centra mesta.
Nie na periférie. Ako občan EU, a rodený bratislavčan, chcem mať tie isté podmienky na život v hlavnom meste, ku ktorému patrí neodmysliteľne aj zábava, ako majú ľudia žijúci vo všetkých hlavných mestách EU.
Ďakujem.


Hosť

#22

2015-11-25 00:00

darček pre kamarátku na meniny

Hosť

#23

2015-11-25 02:13

Ja som tichy clovek a mam rada klud. Dokonca nevlastnim ani televizor alebo radio. Zijem uz roky v zahranici ale svojho casu som zila v Starom meste asi cca rok. Suhlasim s tym aby podniky ktore su situovane v obytnych budovach boli ohladuplne k rezidentom. Ale...precitala som si tento navrh primatora a nema to ani hlavu ani patu? Je ten Sevcik dusevne sposobily zastavat funkciu primatora? Lebo mne sa nezda. Jeho riesenie sa podoba rieseniu dietata ktore si mysli, ze ak schova horiacu utierku do skrine kde ohen nevidno takze ohen nie je. Co znamenaju tie zony? Vraj to obmedzi korupciu? Hallooo...na Slovencku nemoze nic obmedzit korupciu, tu ma Slovak v krvi. Bohuzial. Tymto sa nic nevyriesi len sa zvysi nezamestnanost. To to je populisticke a cierno biele riesenie ktore si pre svoju ,, stupiditu'' ani nazvat riesenie nezasluzi.

Hosť

#24

2015-11-25 04:36

Kde inde sa zabaviť, než v hlavnom meste? Prečo nefungovať podobne ako iné metropoly? Pivo a hudba o polnoci, to si nedáme!

Hosť

#25

2015-11-25 06:45

Pretoze nesuhlasim s nepremyslenym a diskriminacnym navrhom VZN.