Vyjadrenie solidarity Slovenska s Izraelom


Hosť

/ #71

2015-11-11 08:39

Podle Bible, které věřím, že je Božím slovem, jsou Izraelité Božím vyvoleným národem a je třeba je i v jejich těžkých zkouškách podporovat, pomáhat jim. Před čtyřmi lety jsem vyznala Krista, provedla křest ve vodě plným ponorem do vodního hrobu (zemřela jsem s Kristem i vstala s Ním z mrtvých, poté se nechala prostoupit Duchem svatým - a prožila za čtyři roky několik Božích divů i zázrak uzdravení mého otce ze dvou smrtelných chorob - dostali jsme s otcem po společných modlitbách MILOST uzdravení, jako DAR před jeho narozeninami. I mé (a manželovy) děti byly v té době atakovány náhlým onemocněním, a po naší manželské modlitbě byly druhý den uzdraveny, byť bydlí každý v jiné části republiky. A další věci... Každý den býváme ráno na modlitbách, než začneme s prací, a Bůh se k nám přiznává, protože my se k Němu mezi lidmi TAKÉ přiznáváme. Patříme k letničně-charizmatickému hnutí a velmi si vážíme Boží změny v našich životech. Tato církev nás učí milovat Boha, rozpoznat Boží principy a aplikovat je správně v denním životě. Jsem za izraelský národ Bohu vděčná, vždyť je ve Starém zákonu uvedeno tolik příkladů jednání Boha s lidmi, vytváření osobních smluv s konkrétními lidmi, k našemu poznání.
Modlím se nyní, kéž těchto několik vět pomůže lidem, kteří je přečtou, v jejich životě.
dpš