Výzva na odstúpenie prezidenta Andreja Kisku zo svojej funkcie


Hosť

/ #147 Re:

2015-10-13 09:20

#101: Buďte normálni.. -  

 podľa tvojich definícií o " sprostej slováči " sa veľmi rada zaradím do tejto tebou definovanej kategórie  o slovenskej národnej identite .... rovnako ako Kiska si zadefinoval kde bude tento štát smerovať za každú cenu, za cenu spretrhania kultúrnych, historických a všetkých slovanských atribútov /  nechceš vidieť, počuť a akceptovať naše SLOVANSTVO, ktoré je veľmi silnou motívaciou /... teda hurá na západ, hurá k USA.... lebo dosiaľ tu bola nuda???!!!... nuda byť Slovákom, nuda byť Slovanom, nuda používať náš melodický jazyk, nuda učiť sa ruský jazyk, nuda poznávať slovanské krajiny, nuda byť chudobnejším, nuda byť mierumilovnejším, nuda byť slušnejším, nuda byť občanom postkomunistického bloku, .... treba všetko zahodiť, nahradiť novým, cudzím, .... za každú cenu... vážený pane, rómovia a imigranti sú len okrajovým riešením ako dotlačiť Slovanov ku akceptovaniu expanzie nenažraných dobyvateľov zo západu.... Slovanské národy a predovšetkým Rusko sa historicky rozprestierajú na území, ktoré bolo  neustále cieľom mnohých dobyvateľov, tak z východu ako i zo západu a muselo sa ako "geopolitický hráč" neustále v rámci svojich možností brániť.... vážený pane, podľa tvojich komentárov absolutne postrádaš nielen súdnosť ale predovšetkým v prvom rade už historické vedomosti o zámeroch americkej a západnej geopolitiky voči Rusku a nám ostatným Slovanom.... ale predovšetkým postrádaš tú tebou proklamovanú úctu a rešpekt, úctu k sebe,úctu k vlastnému národu, úctu a rešpekt ku krajine, ....  takže predpokladám, že tvoje gény nie sú slovenské .... na margo "Kiska" len toľko, ako popradčanka som mala možnosť poznať klan rodiny Kiska i pred prevratom v 89-tom.... už pred voľbami som mala obrovské pochybnosti, ktoré tento pán nielen potvdil ale dokonca predstihol... i keď som ateista, použijem známu vetu zo známeho Troškovho filmu: ... je to hnus velebnosti!...