Výzva vláde SR - Spravodlivosť pre Dobrovodských

Oscar

/ #45

2015-07-31 12:14

Sťažnosťami sa nič nedocieli. Sucasna veduca zlocinecka strana na cele s birmovanym komunistom Ficom, zrejme naozaj nema ziadny zaujem riesit problemi s ciganmi, ktori hrubo porusuju mnozstvo zakonov. Zakony podla ktorych by sa tento problem dal riesit vsak existuju. Poblem je len v tom, ze kompetentni sa vyhybaju pouzit ich proti ciganom. V takomto pripade je podla mna na mieste toto uradnicke vyhybanie sa pouzitiu opraneneho zakona v tom, ktorom pripade porusenim zakona t.j. trestnym cinom, teda dovodom to riesit zo strany sudu, ktory by mal rozhodnut v litere zakona, teda tak, akoby rozhodol v pripade kohokolvek a nemal by teda prihliadat, ci je niekto cigan, eskimak, ci cokolvek ine. Byt ciganom totiz nie je vysada pre beztrestne porusovanie zakonov ! Na youtube som mal moznost zhliadnut zopar video snimkov tejto rodiny .... Poviem Vam, je to hnus to i len vidiet, nie to este zazivat v tesnej blizkosti. Zaroven ocenujem pristup pana Dobrovodskeho .... ja by som na to nervy urcite nemal a po vycerpani vsetkych zakonnych moznosti by som  (asi i napriek riziku porusenia zakonov) s nimi poriadok urcite rychlo urobil. Divim sa, ze im stat este neodobral deti z ktorych tie spuchnute, ci obezne ciganske individua ziju!