Odmietame kvóty pre migrantov

Package

/ #1504 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-07-06 16:31

#1503: Katarina - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Krasne citaty..len co je pravda...a skoda ze sa tykaju ery pred kristom. z koranu by ste skor povyberali co je dobre ako to co je zle..lebo je tam toho tak malo dobreho.

a este raz opakujem ze tie veci sa pisali vtedy ked take veci boli bezne...akurat to ze krestania su niekde inde a moslimi stale v tej dobe kedy sa to pisalo.cize tak 800 rokov pozadu.a za dalsie v krestanstve mate hlavne 10toro..to by mal kazdy krestan dodrziavat ...a tam ozaj neni nic take ako maju moslimi.ale skoda sa tu hadat a presviedcat kde a kto a ako je na tom lepsie..

ja tvrdim a budem tvrdit ze ziadne nabozenstvo nieje dobre a preto k nijakemu neinklinujem..a ani sa nechystam.

poviem vam len tolko ze je to chyba a je to zle si sem pustat takychto ludi pretoze sa nechcu a nebudu prisposobovat nasim pomerom..ich zmyslanie je uplne ine pretoze je to kulturny a socialny rozdiel...viem to lebo som to zazil na mnohych sluzobkach po celom svete.ako by sa na mna napriklad pozerali v cine ked som tam bol a robil by som tam ako na slovensku?proste oni maju svoju kulturu a svoje zvyky.a ked sa mi to nepaci tak mozem jedine a to odist..pretoze nebudu tolerovat moje..to iste a este prisnejsie v japonsku..tak isto v inych kutoch zeme kde som bol..preco toto nechcete pochopit ze multikulti nieje dobre a nic dobreho to zatial neprinieslo..pozrite si take mulikulti stvrte v FR ci DE alebo inde..videl som to na vlastne oci lebo mam precestovany pekny kus sveta..a poviem vam ze nikde v okoli takychto stvrti vam domaci nic dobreho na tych ludi nepovedia..a preco by sme si to mali robit my tu?nie .nie.nie..este raz vravim nie..skuste si precestovat svet a popozerat ako to funguje..ale nie s cestovkou do FR na eifelovku..ale sukromne len tak prebrazdit pariz ci amsterdam alebo mnichov...budete veeeelmi prekvapena.nebudem sa uz viac vyjadrovat k tomuto falosnemu humanizmu..pozrite si toto video..100% s nim suhlasim..pomoct tam kde su a nie premiestnit len zopar vyvolenych ..co budu mat to stastie.video https://www.youtube.com/watch?v=KPgKGQrzoDU