Otcovia a mamičky Slovenska, vzbúrme sa a zdvihnime hlavy!


Hosť

/ #138

2015-06-18 22:44

Podpisujem ju preto..lebo aj my mame pravo s detmi zit lepsie a nie z tych almuzny co nam stat dava..nasi chlapy nevidia svoje deti,lebo musia cestovat za pracou,teda peniazmi aby sa postarali o rodinu.,alebo pracuju od rana az do vecera aby sa o rodiny postarali a?nemal by aj stat mysliet na to ze deti by mali vyrastat v rodinnom kruhu?ako ked otca pomaly ani v rannom a najdolezitejsom veku nemaju doma tak casto ako by mohli?,Stat Zobud sa!.Deti su buducnost a co ich ucis to ze nase deti budu viac chcet karieru nez vlastne deti?pretoze si povedia mozno,ked budu velky no ja deti nechcem!len by som pracoval?..Aj takto to To dieta moze ponat v neskorsom veku..Stat si uci nedoverovat!! a uz Roky je to tak!!!!.. Zmenu !!to chce a plnohodnotny zivot na dnesnu dobu v akej sa nachadzame...a slobodne maminky ani nehovorim...ako moze sama zabezpecit rodinu ked sa v tazkych chvilach,krizach nemoze opriet o stat.?a potom napr.skonci dakde na ulici a co stat?zoberie deti..miesto toho aby pomohol ju este potopi a potopi aj tie deti ktorym laska maminy isto chybala..a z tych deti sa co potom ma vykluk prospievajuci clovek pre Stat...nie skonci ako zloduch..