Otcovia a mamičky Slovenska, vzbúrme sa a zdvihnime hlavy!

Nataliss

/ #135

2015-06-18 21:40

Pretože je to v skutočnosti naozaj bieda.Vyska terajsej materskej nie je odmena pre matku,ale je tak biedna,ze nestaci ani na zakladne potreby dietata,kde su vychovne prostriedky,šatstvo,lieky,atd..Nehovoriac o tom,ze kedze je zena doma(je vela slobodnych matiek,velakrat bez pribuznych),tym padom nema odkial mat financie na seba,na najom,jedlo,hygienicke potreby,satstvo...Vypocitala som si naklady na mesiac pre 6mesacne dieta a to nie do posledneho centu,vyslo mi 240€: v sume je Sunar( jedlo !),Plienky,mast na ritku,olejicek,krem na tvaricku.Tieto zakladne potreby vychadzaju o 38 € viac ako statny prispevok.Zasa zdoraznujem len zakladne potreby,kde je normalne varene jedlo,dieta nevyrastie zdrave len z mlieka,ato su na tom lepsie matky,ktore mozu kojit,aj to nie je samozrejmost,kde je satstvo,kde su hracky...Taktiez treba,niekde byvat,jedine pod mostom je to zadarmo:-(Skratka keby moje dieta nebolo z lasky,a nedokazala by som sa na partnera spolahnut ci moralne alebo financne(vela z muzov opusti zeny s detmi bez nasledkou,bez potrestania),tak by som dieta nechcela,lebo by som mu zo "štátnych" nedokazala dat nic.A pred ženami,ktore to dokazu,klobuk dole!