Odmietame kvóty pre migrantov

Kresťanka

/ #1285 odôvodnenie môjho nesúhlasu

2015-06-18 13:36

Som kresťan,ale predovšetkým človek,nad ktorým svieti božie slnko práve tak,ako nad každým iným človekom bez ohľadu na jeho svetonázor,či národnosť.Preto som jednoznačne zato,aby sa ľuďom v núdzi pomáhalo.Pomáhame aj našim spoluobčanom keď sú v núdzi rôznými nadáciami,či osobne,ale to neznamená,že ich pozývame k seme domov.

Som teda za pomoc ľuďom z iných kontinento,t.č.hlavne z Afriky,ktorá ale má svojich oligarchov-Tí by ich mali podporiť,resp prijať do svojich prosperujúcich krajín .Ale nevidím dôvod,aby sme ich prijali ako prisťahovalcov do našho Slovenska,ktoré sa ledva ekonomicky drží nad vodou s ozaj s priškrtenými opaskami prižívajú naši obyvateľmi a ťažko sa môžu porovnať s okolitými krajinami hlavne na zápede Europy.-Totoje len jedna stránka veci

Druhíáa vážnejšia stránka protiu prisťahovalcom je tá,že nevieme o nich prakticky nič,čo sú zač,len viem,že keď sa nasťahovali do krajín západnej Európy robia výtržnosti,vajdrujú sa proti obyvateľom EU,majú nadštandarté požiadavky na uplatnenie svojho životného štýlu.

Uvedomme si,že sú inak nábožensky,kultúrne,fiozificky a socialne orientovaní

Okrem toho ižiaľ majú  rôzne vážne choroby/červy atď/ na ktoré my nemáme žiadnu odolnosť.

AS to by hádam aj stačilo.

A.H.MUDr