Odmietame kvóty pre migrantov


Hosť

/ #961

2015-06-16 15:00

Velmi sa tesim, ze nejaka dobra dusa konecne!!!organizuje pre nasu zem, nas domov tuto peticiu... Upozornujem, ze nie som ziaden rasista ani nic podobne, ale: ...odmietam zivit z mojho uboheho platu bandu dalsich darmozracov!!! tito ludia sa spravaju ako opice, nemaju ponatia, co je to zarabat peniaze poctivou pracou, hygiena, pracovne navyky im nic nehovori...navyse nevieme, co sa z nich vykluje, ved vsade naokolo samy terorista a agresivny psychopat!!! vedia ti dementi v Bruseli, ako ziju obycajni ludia?!!! a ja mam hladovat, len aby som nacpala brucho nejakemu odkundesovi???!!!!!! nasi rodicia, stari rodicia zivoria po celozivotnej drine, deti su do dochodku zadlzene, len aby mali strechu nad hlavou, zdravotnictvo, skolstvo v krachu, tisice ludi nemaju pracu.. a zrazu pride nejaka tlupa s nastrcenymi paprcami lenivymi???!!!! clovek aby tu prestal kludne spavat, kvoli spravam, co sa na nas chysta!!!!..no nebudem sa jedovat a na pochod v sobotu urcite pridem, aj s rodinou, aj keby som dlazobnou kockou mala do cela dostat...a ta chamrad z tych nadacii by potrebovala dobre dostat po tych sprostych, zaplatenych papuliach!!!!! fuuu, ako som sa rozohnila...no len dufam, ze tento nas narod konecne podvihne hlavy a pojde v sobotu vyjadrit nazor v co najvacsom pocte. Drzme sa:-) prajem pekny, pokojny den...