Odmietame kvóty pre migrantov

Rasko
Hosť

/ #877

2015-06-16 07:41

Lebo nesuhlasim s chovanim a agresiou , utecencov,ako vtrhli do europy ,nicia drancuju.
Je to banda primitivov ,sfanatizovanych moslimov a vrahov!!!!!!
Mame tu predsa uz jednu mensinu!!!!!!!!!! , z ktorou si nevieme rady a my si tu chceme nechat nasackovat bandu moslimov ktory verejne a beztrestne vyhlasuju ze Europa bude do 15tich rokov moslimska  a "nasa EU" sa zmoze iba na diktat pre vsetky krajiny v EU!!!!!!!!!!!!!

Som velmi pobureny aj vyjadreniami nasich politikov (niektorych), Slovensko nieje krajina ktora je schopna niest nasledky ,ktore takyto rasistycky motyvovany utecenci sposobia,ci uz kriminalitou alebo ekonomicky.

DORAZNE NESUHLASIM ABY  EU ZASAHOVALA DO ZVRCHOVANOSTI STATOV A DIKTOVALA IM PODMIENKY AKO A CO MAJU ROBIT.

SOM CLOVEK KTORY RAD POMOZE LUDOM KTORY TO POTREBUJU ALE ROZLISUJEM CI DAM PENIAZE NA JEDLO PRE BEZDOMOVCOV KTORY STOJA PRED TESCOM (LEBO VIEM ZE AJ TAK SI ZA TO KUPIA ALKOHOL  ALEBO DROGY) ,ALEBO  BEZDOMOVCOM KTORY SA SNAZIA SVOJ ZIVOT ZMENIT (AZYLOVE DOMY ALEBO PODPORA ZACLENENIA SA SPAT DO SPOLOCNOSTI).

Myslim  ze hocijaky bezdomovec je lepsim clovekom ako ta banda ...

Viem ze sa medzi nimi najde aj PRAVY UTECENEC ,ale podla mojho nazoru a ich chovania je mezi nimi minimum "slusnych pristahovalcov.

NESUHLASIM!!!!!!!!!!!!!!

MUSIM SA PRIZNAT ZE SOM  V TOMTO CLANKU VELMI TAZKO HLADAL SLUSNE SLOVA NA VZNIKNUTU  SITUACIU.

DAKUJEM ZA VYJADRENIE.