Odmietame kvóty pre migrantov


Hosť

/ #348

2015-06-03 17:05

Zijem v UK ( ale stale som obcianka SR )a vidim, co sa tu deje a ako to tu funguje. Ti, co hovoria do TV ze emigranti sa chcu ucit nas jazyk, pracovat a byt sucastou nasej spolocnosti a kultury, tak klamu a balamutia ludi. Nefunguje to tak v UK, FRancuzsku, Nemecku, Svedsku, Taliansku atd... Pani doktorku a jej podobnym by som velmi rada ubytovala v jednej z tej casti Londyna kde su cedule o tom, ze to uzemie je pod ochranou moslimov a Sharia Law a nikto tade nesmie prejst s flasou piva v ruke, v minisukni ci so psom, kedze ich nabozenstvo psov neznasa. A to nehovorim napriklad o paroch ruka v ruke ci bozk na verejnosti.
Ako je mozne, ze v tejto krajine Somalske zeny, ktore tu ziju niekolko rokov nevedia po anglicky a ked ide na urad vybavovat podporu na 7 deti tak jej este ponuknu aj tlmocnika zadarmo, lebo v inom pripade by to bola diskriminacia.
Ako je mozne, ze moslimovia v tejto krajine demonstruju verejne na ulici proti kulture a pravu tejto krajiny a vyhrazaju sa a nadavaju policajtom a oni nemozu nic urobit lebo maju zviazane ruky.
Multikulturizmus nefunguje a nikdy ani nebude. My nechapeme ich kulturu a oni nasu a ked je do toho este zamiesane ine nabozenstvo tak je to este horsie.
Pocula som uz aj take nazory, ze Europske staty prijali nasich emigratov v 1968. Ano, prijali ich. Ale tu stale hovorime o Europe, podobnej kulture, nabozenstve a tradiciam. Pochybujem, ze utekali do Somalska, Syrie ci Lybie.
My si jednoducho musime uchranit nasu krasnu krajinu, nasu kulturu, nase tradicie a nasu slovansku krv.