Odvolanie prezidenta SR Andreja Kisku


Hosť

/ #140

2015-06-01 10:03

Čo som sa dozvedela, Kiska študoval v Amerike a už vtedy dostával rozumy od hlupakov za Atlantikom. Američania su sralbodky ktorí nič nedokázali, a bohatli len na smrti ludi. su to parazity ktoré sa prizuvuju na druhych narodoch. kam vstupia tam vyvolaju len vojnu a nas hlupy prezident ich nasleduje s nosom v obamovom zadku az mu idu oči šrejdom. ja som kisku nevolila a nikdy by som mu nedala hlas i keby bol jedinym kandidatom. Je to hanba slovenskeho naroda a to akeho si zvolili ludia prezidenta hovori o ich duchovnej nezrelosti a chudobe duchovneho bohatstva v sebe samom. Verim ze sa naplnia slova nasej hymny. Prve dve slohy su dost prorocke ktore hovoria o tom ze nad slovenskom bude boj medzi klasickou povahou, naturou, tradiciami a vieru Slovanov proti Narodom vzdialenych Bohu. Ale az ked  zacne obrovske tlaky na nas narod az vtedy sa vsetci Slovaci preberu zacnú  sa burit proti zlu, a budu podporovaní inými Slovanskymi narodmi. A urcite jednym z najväčších národov Rusmi. Slovací dlho spia a su ohlupení chemtrailsom a bludmi z medií, ale blesky ich preberu. Uz tym ze bolo referendum o rodine dokazuje ze sme silnejsi a drzime viac spolu ako česi, všetky media o tom vraveli ze mi sme sa ako jediní postavili proti tomu ako narod i ked nizka ucast svedcila o hluposti a spanku Slovakov. ale 30% nie je zanedbatelnych. a kazda politicka strana si musi uvedomiť čo schvali, inak si na seba upletie obrátku. A nás prezident o sebe uz vidal svedectvo ktore prebralo vela jeho volicov.