Petícia na zrušenie nástrojov psychiatrie na územi SR


Hosť

/ #88 Zrušenie psychiatrie

2015-04-20 11:00

Mám možnosť každý deň vidieť človeka, ktorého "liečia" psychiatri už niekoľko rokov. Z roka na rok je stav tejto osoby horší. Táto osoba má z psychiatrických liekov, ktoré musí užívať každý deň, rôzne nežiadúce účinky. Napr: priberanie na váhe, problémy s pečeňou, srdcové problémy, nespavosť, nesústredenosť na prácu, ospalosť a ďalšie. Tieto lieky nie je možné vysadiť, pretože sú to drogy,  na ktorých je jej telo závislé. Keďže navštevuje pravidelne psychiatričku Blahutovú, ktorá má ambulanciu v MT, pravidelne sa sťažuje na rôzne problémy ktoré jej spôsobujú tieto lieky. Namiesto toho aby táto psychiatrička hľadala nejakú príčinu, zmení jej doterajšie lieky za iné psychiatrické lieky s ešte horšími nežiadúcimi účinkami. Najnovšie jej táto úžasná pani "doktorka" dala preventívne lieky na parkinsonovu chorobu. Pritom táto osoba vôbec netrpí parkinsonovou chorobou. Mala som možnosť byť pritom ako prebieha vyšetrenie u psychiatra. Žiadny odber krvi, moču...skrátka nič. Iba "odborné" zhodnotenie po 4 položených otázkach: máte manickú depresiu tu Vám predpíšem na 3 mesiace tieto lieky + termín na ďalšiu návštevu. 

Psychiatria je farmaceutický podvod, do ktorého tečie najviac peňazí. Som za zrušenie nehumánnych psychiatrických praktík, ktoré sú používané na ľuďoch po celej Zemi.