Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

antikristus

/ #621 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Moj nazor

2015-03-11 12:34

#618: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Moj nazor 

 si sa rozpisal, ale odpovede na moje otazky si mi nedal ziadne.

ak budes nabuduce chciet odpovedat na moj komentar, tak ta prosim odpovedz aj na otazky, ktore sa pytam.

ja osocujem a dehonestujem ludi s inou vierou, pretoze ju strkaju kam nepatri!

ak by si kazdi z vas veriacich, nechal vieru pre seba, tak by som tu s vami idiotmi nebojoval!

btw. to, co si o mne myslis, ze ako si zhanam dokazy, tak si presne popisal, co robia veriaci - proste si najdu a akceptuju len nazory a tvrdenia, ktore su sulade a podporuju ich vieru a ostatne ignoruju alebo si pre to najdu idiotske racionalizacie a ospravedlnenia!

chces zit v rozpravkovom svete, kde boh ma plan a poslanie pre tvoj zivot a hovori ti, ze ho mas milovat a modlit sa k nemu a zaroven ti dava slobodnu volu a ak ju vyuzijes a neurobis, co chce, tak skoncis v pekle?

nech sa ti paci, ale ak zacnes zasahovat do zivotov inych ludi na zaklade toho, ze boh alebo jezis nieco hovoria v biblii, tak si mozes byt isty, ze ze mi zacne vriet krv v zilach a v slabej chvili by som bol pre teba schopny urobit to, po com tak tuzis, cize by som ti zariadil urychlene stretnutie s tvojim milujucim bohom!

 

RE: P.S. 

boh existuje a boh neexistuje su rovnako 'vykonstruovane' tvrdenia. rozdiel je ale v tom, ze to druhe je daleko pravdepodobnejsie.

 

este maly dotaz k tomu Nietzschemu a ze ako to vyjadruje predmet diskusie?

cele je to tu o tom, ze mala cast skupiny veriacich na slovensku tu ide bojovat proti snaham o zrovnopravanie a odstranenie nepsravodlivosti na zaklade toho, ze boh povedal a ze v biblii je napisane. a ja na to hovorim, STRCTE SI TU BIBLIU AJ BOHA DO PRDELE NIEKAM, SEM TO NEPATRI, NECHAJTE SI TO PRE SEBA.