Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Ateista

/ #596 Re: Re: Re: Re:

2015-03-05 21:35

#584: Fifipierko - Re: Re: Re:  

 Ludia neprisli preto, ze s referendom nesuhlasili...ste totalne vedla. Ludia neprisli preto, ze neboli dostatocne informovani o co vlastne ide, resp. celej problematike nerozumeli alebo to nepovazovali za dolezite, kedze sa v mediach sirili informacie o tom,ze ochranu rodiny mame v ustave dostatocne zapracovane.  A mnohych ludi zijucich z 300 Eur mesacne poburilo ze sa na referendum minula 6 mil. Eur a pritom sa tieto peniaze mohli pouzit na ovela uzitocnejsie ucely. Ja osobne nie som odporca tohto referenda, ale myslim, si ze referenda by mali byt iba sucastou volied aby sa zbytocne neplytvalo peniazmi a zabezpecila sa tym ucast. Kto si mysli, ze ludia neprisli pretoze schvaluju registrovane partnersta a ostatne veci, ktore boli v referende riesene su na velkom velkom omyle.

A este ma rozhnevala jedna vec a to znizenie poctu okrskov na poslednu chvilu bez toho aby boli ludia nejakym vhodnym sposobom napr.letakmi informovany. U nas o tom informovali iba na web stranke mestskeho uradu. Myslite, ze taky bezny dochodca navstevuje pravidelne web stranku mestskeho uradu? Ja sama ked som isla na referendum a zistila som, ze na obvyklom mieste sa nekona, som mala problem zistit kam vlastne mam ist vyjadrit soj nazor, chvalabohu mam mobil s internetom tak som si tu stranku nalogovala a dozvedela som potrebne info. Myslite ze taky bezny dochodca si to zistoval? Otocil sa a isiel domov. Takze tak.