Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Hosť

/ #502 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-22 14:34

#421: Skutocnost!! - Re: Re: Re: Re:  

 tiez by som chcela reagovat na to ako si myslite,ze Boh neni,Boh existuje a ma rad aj vas!ja som bola neveriaca. teraz verim,milujem Boha, On je laska, je uzasny!!!!poradim vam modlite sa Pane ak si, daj mi znamenie!proste ho ale s pokorou neprestante a Boh Vam tak ako aj me, da znamenie,ze existuje a chce aby kazdy isiel do neba!poviem Vam aspon nieco z mojho zivota v skratke.

Nebola som vychovana vo viere.ked som sa tak modlila ako Vas teraz nabadam raz v noci som sa zobudila a prisel Pan Jezis pohladil ma a ja som v tu noc sa obratila o 180 stupnou.taktiez som mala ako veriaca uz rakovinu lymfatickych uzlin nedavali mi sancu na zivot a uz je to 9rokov a som tu.vdacna Bohu,ze ma tu este nechal.mala som transplantaciu kostnej drene , vtedy som mala sen,ze trojuholnik a v nom anjelik zostupil ku mne a opytal sa ma co chcem.ja som povedala,ze chcem byt zdrava anjel povedal budes ale treba posluchat.nepochopite veriacich dovtedy dokud sam neocistite svoju dusu vo sviatosti zmierenia.pak verte vo vasej dusi ak to bude uprimne,zacne svitat!!!!!nech Vam zehna Boh ktory ma aj s vami plan!