Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Skutocnost!!

/ #451 Re: Re: Re: Re:

2015-02-19 22:32

#448: - Re: Re: Re:  

dobre, ze si mi to pripomenul. nic take, ako dusa nie je, som o tom presvedceny. co to vlastne je ta dusa podla teba? kto vsetko ju ma?

som presvedceny, ze boh v skutocnosti neexistuje. to uplne staci na to, aby som sa Yeshua-om nemusel zaoberat, kedze su podla krestanstva aj s duchom svatym jedno a to iste!

boha sa nebojim a nie je pravda, ze ho nenavidim. dusu nemam, tak ako nikto z nas. po smrti sa premenim na prach a vobec s tym nemam problem.ak ocakavas nieco viac, je to len wishful thinking!(http://en.wikipedia.org/wiki/Wishful_thinking)

je dobre, ze tu rozoberame taketo detaily, ktore sa mozno zdaju byt nepodstatne v diskusii u peticie proti strategii za ludske prava. dovod preco je to dobre, je ten, ze odpor k strategii prameni hlavne z presvedcenia mnozstva veriacich. a nabozensky orientovane media, ktore cielene pouzivaju niektore skutocnosti a casto aj neskutocnosti, k tomu, aby vyvoli strach, k tomu len pridavaju.

ak by sa veriaci riadili tym, co pises a pouzivali/praktizovali svoju vieru v ramci svojej osoby, nebolo by tu cez 17000 podpisov!

dovod, preco je tu tolko podpisov, je ten, ze ked je clovek presvedceny o svojej pravde, tak zacina nadubudat pocit, ze tuto pravdu moze nanutit aj ostatnym. to, ze takto veriacich ludi su na slovensku a vo svete miliony, im pomoha tak hrdinsky za to bojovat a hlasat to. ved preco nie, s takou podporou za chrbtom.

vyzera, ze nam ta debata ide dobre. mali by sme zalozit debatny kruzok. mohol by si tak potom nazriet do mysle cloveka, ktory nebol od mala - ako ovecka - noseny do kostola, nebolo mu vtlkane do hlavicky, ze pan farar maju vzdy pravdu, nema strach z boha, nepotrebuje jezisa k tomu, aby jeho zivot mal zmysel, pouziva rozum casto a rad a neuspokoji sa s prvym clankom na nete, ktory podporuje jeho presvedcenie a nejde to hned sirit do sveta.

ak budes chciet odpovedat, precitaj si prosim vsetky moje doterajsie komentare, mozno ma lepsie pochopis a tvoj komentar nebude viest k tomu, aby som sa opakoval.

a teraz nieco pre fanusikov mojich vulgarizmov (radim necitat tym, ktori su lahko urazlivi a citlivi):

[k*rvabohajezisakrista, panenkamarianepoj*bana, amen!]