Petícia proti novému náboženskému útlaku na Slovensku

Lýdia

/ #15 SME SMIE PROROKOVAŤ !

2015-01-30 20:29

Vážený pán europoslanec, práve som si prečítala Váš príspevok, cenzurované časti inkriminovanej kázne gréckokatolíckeho kňaza a viac vecí o tom, aké je všetko kresťanské štvavé a netolerantné, nadáva sa na kňazov i biskupov...... to sa smie!

My kresťania nesmieme povedať názor a podeliť sa oň s inými, pretože agitujeme a ovplyvňujeme!

Kňazi ako dp. Maroš Kuffa sú perzekvovaní preto, že povetia každému zrozumiteľným jazykom o čo tu ide.

Zato noviny SME   avizujú na zajtra predpoveď, ako dopadne referendum- samorejme, valiť ďalšiu špinu, a to napriek tomu  že na referndum idú- hoci nevieme, ako budú hlasovať- aj pán prezident a pán premiér!

A nádherný príhovor spisovateľa, osobnosti  ako je Daniel Hevier, môže byť iba kdesi bokom, hoci by patril na titulky!

Prišla som r. 1990 s láskou späť na Slovensko zo zahraničnej stáže s víziou, že tu sa podelím o vedomosti a skúsenosti....

Dnes to, vážený pán poslanec Branislav Škripko, ľutujem...ja som verila, že slovenský národ je tak krásny a čistý, že tu sa také javy nikdy nemôžu udomácniť.....

Fandím vám a modlím sa za Vás.