PETÍCIA NA OCHRANU DETÍ PRED ZNEUŽITÍM SOCIÁLNYM SYSTÉMOM ŠTÁTU

Iva

/ #12

2014-07-30 20:07

Deniska, dakujem za to, co ste doteraz urobili pre nase deti. Ja uz mam sice moje deti dospele, ale viem, ze ak oni budu mat svoje deti, tak pre ne ma zmysel robit to, co robite. Velmi som sa potesila vasmu zmenenemu pohladu na vec...som tiez aktivistka, len trosku v inej oblasti. Sama som presla tiez podobnou zmenou pohladu na aktivizmus...Ak by nahodou niekoho zaujimalo, tu je nasa stranka: www.priama-demokracia.sk, ci na fb.
Kazdym dnom sa ucime novym veciam, a mna tesi, ze na Slovensku pribuda ludi, ktori uz nie su lahostajni k dianiu okolo nich, no este stale je to malo. Jedine comu by sme sa mohli ucit a mali klast doraz, je postupne si spat vziat nasu moc, ktoru sme v dobrej voli odovzdali ludom, ktorych takmer vobec nepozname. A to bez hnevu, a negativnych emocii, aj ked na zaciatku je asi prave ten spustacom nasho aktivneho pristupu...ale pokusit sa robit veci preto, ze to chceme, ze nas to naplna, mame z nasej aktivity radost...potom sa aj v nasej cinnosti zacne darit... A suhlasim, ze plati, to co vyzarujes do svojho okolia, to si aj pritiahnes, a bez lasky akejkolvek sa na svete zit neda.