Gothoom 2014 - Otvorený list autorom petície


Hosť

/ #3 Re: Mily Samuel

2014-07-28 20:52

#1: allik - Mily Samuel

Milý allik,

asi chápu vaši iniciativu, ale nesouhlasím. Metalové, punkové a hardcorové koncerty navštěvuji už delší dobu. Ne že by se mi líbilo rouhačství, satanismus, apod., ale o tom tyto koncerty nejsou, i když to pro člověka jenž je mimo scénu může vypadat jinak... Lidé podle mě vystupují proti křesťanství protože jim neumíme ukázat pravou tvář Boha, a to je smutné... změní tohle petice proti Gothoomu? Pokud jde o ochranu dětí proti drogám, na každé vesické zábavě je minimálně stejně alkoholu jako na metalových koncertech, možná i víc, na diskotékách a podobných zábavách je více drog, erotiky a násilí., než na kterémkoliv metalovém koncertu kde jsem kdy byl... proč se teda nezačnou psát petice proti diskotékám, venkovským zábavám, apod.? asi protože dneska by jsme asi museli zakázat podle tohoto měřítka většinu kulturních akcí... žel... ale tohle není cesta, podle nás, zákazy nezvěstují lidem jenž to potřebují Krista takového jaký on je - milujícího ty nnejposlednější a nejhříšnější, mě, tebe i je...

vassil