Petícia na zrušenie nástrojov psychiatrie na územi SR

Boubik

/ #37 Re: Re:

2014-07-17 19:51

#15: SM - Re:

vážený páni scientológovia, otvorene sa priznám že som psychiatrický pacient (bipolárna  porucha), 6 krát som ležal na psychiatrii a mne tam pomohli. Keby ma tam otec pred desiatimi rokmi nezobral tak už by som voňal fialky od spodu. Za celú tu dobu počas tých hospitalizácií na mňa nikto netlačil, nikto ma nezväzoval, nikto ma  nezamykal do klietky, a o elektrošokoch mi doktori nepovedali ani ň, nieto ešte aby mi ich dávali na silu. Ich prístup ku mne bol vždy na profesionálnej úrovni a citlivý celý personál sa choval ku mne slušne v vľúdne. Apropo vždy na kontrole podpisujem v zdravotnom zázname súhlas s poskytovanou liečbou, ktorú nemusím podpísať a môžem hocikedy slobodne odmietnuť pretože mám občiansky preukaz ako ktorýkoľvek iný zdravý občan. Pozeral som váš film Psychiatria Priemysel Smrti. Spočiatku som bol nasratý, že asi fakt máte pravdu, že tí psychiatri sú netvori, že ako dopadnem, že čo ma čaká. Týžeň som nad tým rozmýšľal až kým som pochopil že to je len váš náborový film do vašej sekty. To vy tu strašíte a vyvolávate strach a manipulujete s tými najmanipulovateľnejšími duševne labilnými ľuďmi, ktorý sa dajú ľahko ovplyvniť. Robíte to len preto aby vstúpili do vašej sekty a mohli ste ich ovplyvňovať prečo asi (majetok, peniaze, .....). Používate podprahové vnímanie a ďalšie gebblosove metódy.

"Dajte nám svoj majetok to je cesta čo nás spája a keď spolu umrieme pôjdeme do raja"