Chceme naspäť Kristínu Kormúthovú

elmuska

/ #41 nesúhlasím s postupom RTVS

2014-05-22 06:54

áno možno to Kika tocha prehnala ale VY ktorí ste ju odsúdili a prepustili zamyslite sa nad celou situáciou !!! Kto z Vás by bol taký frajer a vyliezol z domu chrániť svoj majetok... ruku na srdce, ani jeden, veď čo ak by sa jedna ušla po papuli alebo aj niečo horšie. Verím, že ak by bol jej otec zdravotne v poriadku, vyriešil by sitáciu aj sám. Viem, čo je to komunikácia s rómami, mám viac ako 10 ročnú prax a veru, žiaden med lízať. Keď Vám podáva občiansky preukaz ( neidetifikovateľné údaje skoro) máte strach že dostanente nejakú homporu. Ešte že nás v práci očkovali proti žltačke. Klobúk dolu pred Rómami ktorí sa snažia pracovať a slušne sa starajú o svoje rodiny ale to len preto, že dostali šancu a zamestnali sa. Je to nekonečný kolotoč nemajú prácu, robia deti aby mohli žiť zo sociálnych dávok, deti nechodia do školy nemajú vzdelanie a teda ani uplatnenie na trhu práce, veď načo by pracovali keď ani rodičia nepracujú- kradnúť je ľahšie a ešte nás v tom aj úrady a inštitúcie podporujú!!!!! DOKEDY????? Vôbec sa nečudujem, že v Amerike za takýto čin dostane zlodej guľku do hlavy, veď tam nemal čo hľadať, len na Slovensku sa to rieši a kauza nafukuje. Kristínka má moju veľkú podporu a hoci som momentálne na MD zaplatím na FB 5,18 eur, nech ľudia vidia a zdieľajú ako sa k Vám zamestnávateľ zachová, keď poviete niečo v návale zlosi a strachu o holý život!!!!