Chceme naspäť Kristínu Kormúthovú

donny1965

/ #35

2014-05-22 06:29

Ja navrhujem dať do zákona, že ak váš navštívi neprispôsobivý občan a začne Vám kradnúť váš majetok , tak budete povinný mu pomôcť zbaliť ukradnuté veci a potom ho pozvať domov, tam ho pohostiť, dať mu duplikát klučov od domu alebo bytu a k tomu pribaliť bankomatovú kartu aj s pinom. Kto toto nevykoná potrestá sa odňatím slobody na 25 rokov alebo doživotie. Je tragedia ako sa toleruje diskriminácia a rasizmus voči väčšine ktorá ticho mlčí. Asociáli neplatia žiadne dane a tým pádom nie su nijakým prínosom pre tento štát. Všetko dostanú od tohto štátu zadarmo. My mlčiaca vačšina si musíme na všetko zarobiť prácou. Toto nikto nevidí ? Pozrite sa správanie týchto ludí od utleho veku...v školách robia neporiadok, kradnú, neučia sa a tým padom si sami zapríčinia že sú nevzdelaní. Potom to s nimi ide dalej, nedostanú žiadnu kvalifikovanú prácu, resp. nedostanú žiadnu prácu. Nastáva čas na trestnú činnosť lebo tiež sa potrebujú z niečoho živiť. Pozrite do vazníc až 90 % je tam týchto neprisposobivých občanov. A čo sa týka spolužitia s týmito asociálmi v jednom bytovom dome...tak to je čistý horor...doprial by som tuto skusenosť niektorému členovi vlady a asi by zmenil svoj názor na túto problematiku. No a na záver keď prichádzajú do dôchodkového veku tak im štát vyráta v niektorých prípadoch dôchodok vyšší ako tomu čo celý život pracoval ale mal smolu že mal nízky príjem.... Je mi z toho smutno ako toto neriešenie problému môže vyústiť do konfliktov ktoré môžu nabrať dramatický charakter...snaď sa príjmu kroky ktoré tejto tragédii zabránia. Rasista nie som, som len realista.